Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Un ko darīt tiem, kuri visus rēķinus maksā un nav neko parādā?”

Ko darīt tiem, kuri visus rēķinus maksā un nav neko parādā?

Iesūtīja: Krista

Foto

1 komentārs

1 komentārs

  • Didzis

    Didzis

    Ja mājas īrnieku kontingents ir tik bēdīgs ka parādus nekārtos, jāmaina dzīvoklis uz tādu māju ,kurā dzīvo apzinīgi un maksātspējīgi īpašnieki un īrnieki. Vēl labāk iegādāties privātmāju ,tad viens pats ari par visu atbildi. Ko tad te vainot piegādātāju ,taču nē ,apsaimniekotāju arī itkā nē ,ja īrnieki nemaksā kā tad samaksās piegādātājam? Protams ,te ir tā lieta ,ka vajag tiesāties ar nemaksātājiem ,dzīvokļus pārdot u.t.t., taču lietas tiesās ilgst gadiem un ja arī kādu iztiesā un dzīvokli pārdod, tad komunālie maksājumi parādu rindā ir pēdējie. Faktiski nekādu risinājuma nav.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!