Sūdzību dēlis: Klientu maldināšana ar atlaidēm!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Tā šķiet tikai man, vai tā tiešām ir “Rimi” klientu maldināšana?”

Klientu maldināšana ar atlaidēm!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Šādu skatu redzēju gan Siguldas veikalā “Šokolāde”, gan Rīgā T/C “Alfa” “Rimi” veikalā. Pie eglīšu mantiņām ir liela zīme – 30% atlaide, bet tikai retais ikdienas steigā pamana, ka atlaide attiecas uz plediem. Tad kāpēc šī zīme ir pie eglīšu mantiņām?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Elmārs.

8 komentāri

8 komentāri

 • Patricia Greidane

  Patricia Greidane

  Vispār jau, bildē ļoti jauki var redzēt, ka pledi bildē ir! Un vēl piedevām uzreiz aiz akcijas plakāta :) ja ieraugi 30% un uzreiz grāb visu ko vajag un ko nē, tikai tāpēc, ka rakstīta 30% atlaide, tad labāk uz veikalu neiet vispār
 • Andrejs Tkacenko

  Andrejs Tkacenko

  Tur burti ir milzīgi, kā var neizlasīt? 🤔 🤦‍♂️
  Ja pats lohs, kurš pie tā ir vainīgs.
 • juris

  juris

  Ne tikkai Rimi to dara,citi tapat.Svetdien apmekleju to lielo skuni un taja to cenu bodi,jusminajos par skaisto cenu tejateri! Var jau saprast tos tirgonus,tipa Brenda bode,pabiezie tipa pirceji,liels skunis!
 • Sanita Kanneniece
 • Xx
 • Kārlis

  Kārlis

  Tur taču SKAIDRI UZRAKSTĪTS - ja neprot lasīt - tad jāiet skolā mācīties !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!