Sūdzību dēlis: “Klibo valodiņa “Rimi” veikalā”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai, kā klibo valodiņa Tukuma “Rimi” veikala darbiniekiem,” ziņo Sandris.

“Klibo valodiņa “Rimi” veikalā”
39 komentāri

39 komentāri

 • Kaspars
 • Adele

  Adele

  Nu, tolete ir kronis visam. Latvieši vairs nezina, kas ir tualete. Vai tas ir vienkārši stulbums, vai cilvēki dzīvo tikai internetā un nelasa neko citu?
 • Daina Caune
 • Valentīna Miļauska

  Valentīna Miļauska

  Nu jaaa ....., ar pareizo uzrakstīto burtiņu, laikam papīrs paliks maigāks ?????
 • Uva Krūmiņa

  Uva Krūmiņa

  Nevajag piesieties,latvieši paši tā raksta ,nezin ,kas ir tualete
  • Lili Kaķis

   Lili Kaķis

   Uva Krūmiņa un vēl mums ir stŪlbs gŪlbis un vispār KAUTKAD veseli 2 musu prezidenti bija Ūlmaņi... tā ka tOlete ir pat ļoti pieņemami... ?
  • Uva Krūmiņa
  • Līva Ozola

   Līva Ozola

   Fakts - daudzi joprojām vārdu "nezina" raksta bez "a" burta beigās. ?
  • Uva Krūmiņa

   Uva Krūmiņa

   Līva Ozola ,jā,jā nezin ir partikula,sarunvalodā tas burts pazūd,bet tolete,jāpajautā,kas tas ir?
  • Līva Ozola

   Līva Ozola

   Uva Krūmiņa, bet ne šajā gadījumā. Bez partikulas teikuma doma nemainās.
  • Uva Krūmiņa

   Uva Krūmiņa

   Līva Ozola neesmu latviešu valodas specs,bet cenšos rakstīt pareizi.
 • Gas Stas

  Gas Stas

  Ieejiet Pļavnieku Rimi vai Krūza veikalā un automātā krieviski runā ar pircēju. Paprasi kaut ko latviski un atbilde pilnīgi ne pa tēmu, jo vispār nesaprot ko saki ?
 • Marina Marina
  0 -10 -10

  Marina Marina

  Маразм крепчал, людям что, заняться нечем? Ну пропустили букву, да фиг с ней. Прямо кошмар, надо на это тратить столько сил и энергии. Страна идиотов, жаль...только буквы и способны считать, на большее мозгов не дано. Страна в ж..пе, а мы буквы рассматриваем;)))) прям трагедия? злой в Латвии народ. ?
  • Bruno Eihentāls
  • Marina Marina

   Marina Marina

   Bruno Eihentāls это Вы на что намекаете?;)
   • KP

    KP

    Diemžēl tā ir visur. Esmu komentējusi rakstu krieviski..ar esmu izsmieta...tā nu tas ir...cilvēciskums ir pazudis daudziem un nekada sakara kādā valodā runā :(
  • Lili Kaķis

   Lili Kaķis

   Marina Marina jā, esam ļoti ļauna un piekasīga tauta. Ne velti ir teiciens "latvieša mīļākais ēdiens ir otrs latvietis" un mūsu pieksīgums ir mūsu pašu vājība. Neesam iemācījušies cienit ne sevi ne citus. Un pilnīgi piekrītu tev, Marina - ir daudz citas svarīgakas problēmas, oar kurām jārunā. ?
   • Es

    Es

    Čemodāns>stacija> veļikaja dzimtene.
  • Marina Marina

   Marina Marina

   Lili Kaķis простите, напишу на русском, так быстрее и полнее могу выразить свои мысли. Kaut latviešu ir mana otrā dzimtā valoda. Galvenais ka Jūs mani saprotat un es Jūs arī. Очень жаль, что в нашей стране люди готовы скорее настучать на другого, чем помочь или разобраться спокойно. Уверена, что не все латышскоговорящие всегда пишут без грамматических ошибок на латышском. Полезнее для всех нас было бы больше уделять внимания своим детям и внукам и учить их грамоте и языкам и уважению, а не искать вот такие проблемки и раздувать из них трагедию. Если каждый в семье будет пропагандировать любовь и уважение к другим, учить своих детей, то в общем и целом люди станут добрее и на такую ерунду просто перестанут обращать внимание. Нужно начинать с себя в первую очередь. А как Вы говорите, “latvieša mīļākais ēdiens ir otrs latvietis”, мне хотелось бы, чтобы это скорее изменилось и ушло в прошлое. Неважно, кто ты по национальности, важно КАК ты относишься к другим. А ненависть и гнев - это прямая дорога к уничтожению, что с Латвией и происходит сейчас. Увы, очень жаль. Надеюсь люди станут добрее.
  • Lili Kaķis

   Lili Kaķis

   Marina Marina tu esi tik jauka! Es tev atkal piekrītu! Un saprast jau var tikai tad, ja grib saprast. Ja negribēs, nesapratīs viens otru pat, ja runās vienā valodā... Un viss tik tiešām sākas ģimenē... gan pareizrakstība, gan tautu naids un nejaukā attieksme. Esmu pret to, esmu par cilvēcību. Un valods cilvēcībai nedrīkst būt šķērslis. ??
  • Marina Marina

   Marina Marina

   Lili Kaķis спасибо, я рада, что есть хорошие люди кругом, и было бы больше и процветала бы наша Латвия! А так, каждый за себя и ненавидит соседа за стеной;( но отчаиваться нельзя, наши дети - вот наше будущее. ???
  • Greex

   Greex

   Ja Marina Marina ir ž.pā, tas nebūt nenozīmē, ka automātiski visa valsts ir ž.pā...
 • Ainars Siksna

  Ainars Siksna

  Tas ir vāks ar šitiem pat par vienu burtu pisās visā internetā??
  • Sanita Ķestere

   Sanita Ķestere

   Ainars Siksna ok,bet kurš burts tur jānomaina. Es vispār nesaprotu, kas tur domāts.
 • Vladlena Gabura

  Vladlena Gabura

  Zivs pūst no galvas..un neviens jau negrib strādāt par tādu smiekla algu ko maksā Rimčikā.Labi,ka vēl ir tās pāris pārdevejas,kam klibo valoda.Es gan neesmu tik principiāla.Ja redzu,ka pārdevejai ir grūtības mani saprast..varu pajautāt arī krieviski.
 • Nora Jurjāne

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!