Sūdzību dēlis: Kinderolās visu laiku viena un tā pati mantiņa!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kādēļ tirgo “Kinder joy” olas ar vienu un to pašu mantiņu jau vairāk kā gadu?”

Kinderolās visu laiku viena un tā pati mantiņa!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kinderolu pērkam gandrīz katru otro dienu, vienmēr ir viena un tā pati manta iekšā –  tikai citā krāsā. Bērns jau ir ļoti sabēdājies, ka plauktā atrodamas pat 30-40 vienādas mantas ar vienādām krāsām.

Redzējām reklāmu, ka ir palaistas jaunas mantas, iegādājāmies šodien atkal. Atverot iepakojumu, esam sarūgtināti!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Valērija.

189 komentāri

189 komentāri

 • Ivars Klova
 • Roberts Liepiņš
 • Anna Bērziņa

  Anna Bērziņa

  Man meita (3g)veikalā izkauca kiderolu, lai dabūtu Mario,kurš bija uzprintēts uz lielā Kinder stenda. Izejot no veikala, viņa uzreiz attaisija. Meita sāka histēriju taisīt un aizmeta prom visu kas tur bija, bet mamma sāka lamāt Kinderražotājus mātesvārdos💣.
  Par 1,30..blin, sūds kkāds nesaprotams.. Kantains klucis plastmasas..no paša Mario ne smakas. Varbūt Mario klucis.. 💩
  Meitai kreņķi, mammai sabojāts vakars.
 • Alīna Krieviņa
 • Eva Liāna

  Eva Liāna

  Ak jāaaa, tik tizla tā mantiņa, kur divi kubi kopā jāsaliek 😆😆 bērnam tas joy dikti garšo un pērkam bieži, bet tās mantiņas riktīgs fufelis, tagad vismaz super Mario mazas figūriņas ir iekšā, kaut kas savādāks
 • Aleksandra Ozola
 • Inga Masuleviča

  Inga Masuleviča

  Kāds vēl šos pērk? Pa to naudu kinder shokolāde sanāk,tajā ēst ir,ko atšķirībā no olas un nav nejēdzīgo krāmu.
 • Gints Gončarovs

  Gints Gončarovs

  Martins Zaremba, nu tu dod😁😂😁 Atradis par ko sūdzēties😂.
  Pasūdzies vēl, ka visu laiku šokolādes ola , vienādi garšo un cik naudu esi izlicis savā hobijā😁.
 • Rainers Bergšteins
 • Samanta Stripkāne
  • Līga Vorslava

   Līga Vorslava

   Samanta Stripkāne nē, bet gribēju pasūdzēties 😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!