Sūdzību dēlis: Katru dienu saņemu ļoti daudz ziņojumu no kredītiestādēm!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Katru dienu, ieejot e-pastā, ir ļoti daudz ziņojumu no dažādām kredītiestādēm.”

Katru dienu saņemu ļoti daudz ziņojumu no kredītiestādēm!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kur viņi atrod manu e-pastu, ņemot vērā, ka nekad neesmu izmantojusi nekādas kredītsaistības? Un cik likumīgi ir tas, ka daudzi saņem šādus e-pastus?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Kristīne.

43 komentāri

43 komentāri

 • Andrejs Tkacenko

  Andrejs Tkacenko

  Inbox sadarbojās ar kredītu firmām. Sen neizmantoju to sūdu. Gmail rulē! Dažas reklāmas tik rāda, nevis kā Inbox.
  • Vilnis Priede

   Vilnis Priede

   Izmanto mail.ru, tur pat reklāmas neesot vietējās................
 • Andris Eihe

  Andris Eihe

  No kādiem resursiem tiek uzturēts inbox.lv? Protams no reklamām,tāpēc jāizmanto alternatīvi
 • Anya Cigelniece

  Anya Cigelniece

  Ļoti daudzās vietās apstiprinot T&Cs tur ir punkts, ka piekrīt dalīties ar savu informāciju "sadarbības partneriem". Un tad nāk visādi sū, jo reāli cilvēks ir piekritis pats saņemt..
  • Eriks Grundulis
  • Sandris Pastars

   Sandris Pastars

   Realy??Uztaisi jaunu epastu un tev jau atnaks visi sms kredit sudi, tur drosvien ir cits stasts inboxam vienkarsi ir kads sadarbibas partneris utt gnjau ka maksa baigo naudu un tas ari viss!! tadel jaizmanto gmail.com
  • Anya Cigelniece

   Anya Cigelniece

   Sandris Pastars es Gmail izmantoju jau gadiem un arī nāk sūdi. Nestrīdos, K inboxam ir sadarbības partneri, jo izskatās, ka inbox uz reklāmām strādā. Knapi var atrast, kur iekšā ieiet, jo viss pilns ar reklāmām...
 • Silva Bumbule
 • Arturo Essential Busino

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!