Sūdzību dēlis: Katru dienu saņemu ļoti daudz ziņojumu no kredītiestādēm!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Katru dienu, ieejot e-pastā, ir ļoti daudz ziņojumu no dažādām kredītiestādēm.”

Katru dienu saņemu ļoti daudz ziņojumu no kredītiestādēm!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kur viņi atrod manu e-pastu, ņemot vērā, ka nekad neesmu izmantojusi nekādas kredītsaistības? Un cik likumīgi ir tas, ka daudzi saņem šādus e-pastus?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Kristīne.

43 komentāri

43 komentāri

 • Sanita Stuģe

  Sanita Stuģe

  Ja attiecīgās kredītiestādes epastu atzīmēs kā surogātpastu, tad pie ienākošajām vairs nerādīsies. Vai ierakstīt epasta meklētājā "credit" un dzēst kamēr visas lapas tukšas 😅
 • Dzintra Jorena

  Dzintra Jorena

  Neesmu ņēmusi nevienu kredītu.Piedāvâjumi pienăk ìpaši naktīs.Domâ vēl samiegojusies moš paņemšu...
 • Gints Leoke
 • Kate

  Kate

  Man ir inbox.lv ,nu nenāk nekādas reklāmas,uzliekat filtrus,bloķējat,cik var ņemties!
 • Hāck3R

  Hāck3R

  Cilvēki! Vienkārši bloķējiet reklāmu sūtītājus ieliekot viņu serveri/-us melnajā sarakstā. 👍
 • durikiem duriku
 • Lanka Dita
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  inbox.lv, kā arī draugiem.lv grib uz VISA nopelnīt, tāpēc es veiksmīgi jau sen esmu pilnībā pārgājis uz gmail.com un facebook.com, kaut kā nejūtos, ka dzīvot ir palicis sliktāk un, ka esmu dzīvē zaudējis kaut ko svarīgu... 😉
 • Alvis Siliņš
 • Renārs Darģis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!