Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

157 komentāri
Kasē, kura paredzēta, lai iepirktos ar bērniem, mani ar 10 gadus vecu dēlu rupji padzina malā!
LETA

“Liepājā, Klaipēdas ielas veikalā “Maxima”, ir  kase ģimenēm ar bērniem.”

“Stāvot rindā, izkrāmējusi jau savu groza saturu, kasiere rupji padzina mani malā un sauca māmiņas ar maziem bērniņiem. Kad jautāju, vai mans 10 gadus vecais dēls neskaitās bērns, rupji atbildēja, ka nē, kase esot paredzēta vecākiem ar pavisam maziem bērniem.

Bardaks! Kāpēc tiek virs kases kabinātas šiltes – ģimenēm ar bērniem?Ja 7, 8, 9 vai 12 gadus vecs bērns neskaitās bērns.

Jautājums “Maxima” vadībai, kas tad tādā vecumā skaitās? Gribētos ieteikt “Maxima” nomainīt šiltes rakstu, līdz kādam vecumam ar bērniem tur var iepirkties,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Krista.