Sūdzību dēlis: Kas ir, ētika klibo? Negribu bērnam skaidrot, kas ir plīsis prezervatīvs un neplānota grūtniecība, jo TV tiek reklamēts

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

37 komentāri
Kas ir, ētika klibo? Negribu bērnam skaidrot, kas ir plīsis prezervatīvs un neplānota grūtniecība, jo TV tiek reklamēts

“Labdien! Kāda velna pēc “Lenostelle” avārijas kontracepcijas tabletes TV3 tiek reklamētas plkst. 19.30?! Laikā, kad pie TV ekrāniem atrodas bērni? Tikko bija “Love, sex, durex”, kuru mans divgadnieks dziedāja līdzi!

Paldies Dievam, aprāvās! Tagad jauna muļķība! Nu negribu es 7 gadus vecam bērnam skaidrot, kas ir plīsis prezervatīvs un neplānota grūtniecība!!! Kas ir, ka ētika klibo?”

Iesūtīja: Līga

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Diana Martinaite
  +30 +30 0

  Diana Martinaite

  Kā prezervatīvu reklāma pārkāpj ētiku? Tur pat nevienu plikumu nerāda. Es uzaugu ar Bargo kundzi kura sūta apakšbiksītes pa pastu, un neuzskatu, ka tas mani būtu mudinājis sūtīt savas biksītes pa pastu vai vispār kaut kā bojājis manu uztveri par sabiedrības normām.
 • Kintija Gaigala
  +13 +11 -2

  Kintija Gaigala

  Bērniem pie televizora nav jātup. Arī ja redz tādu reklāmu...kas tur tik briesmīgs. Bērniem ir jāzin,kas ir prezervatīvi...labāk,lai zin,nekā apbērnojas jau 11 gadu vecumā. Par to IR jārunā...ir jāiet līdzi laikam. Mūsdienās viss notiek daudz ātrāk un no tā nevar izvairīties. Tad bērns jātur mājās aiz atslēgas. Ir bērnam jāstāsta un jāskaidro,kas ir sekss,un,ka ar to nav jānodarbojas līdz noteiktam vecumam. Jāpastāsta iespējamās sekas utt.
 • Linda Sevastjanova
  +8 +7 -1

  Linda Sevastjanova

  Pareizi, vecākiem jau gribas atkratīties un nerunāt par tādām tēmām. Lai gan ar bērniem ir jārunā gan par izsargāšanos gan par visu pārējo. Bet nu jā- neērti jautājumi ir un paliek neērti jautājumi. Vienkāršāk ir visu darbu novelt uz skolotāju pleciem, kuri taču izstāstīs gan kas ir mēnešreizes, gan prezervatīvi un avārijas kontracepcija.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!