Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Kārtējo reizi nepatīkami pārsteidz uzņēmums “Lattelecom”. Vēlējos sazināties ar kādu no operatoriem sestdienā, lai noskaidrotu neskaidrības par rēķiniem. Zvanīju uz zināmo 177, kā parasti, atbild automātiskais atbildētājs, kurā noskaidroju, ka par rēķiniem jāzvana uz 1877, uz kuru atkal atbild automātiskais atbildētājs un saka, ka par rēķiniem var zvanīt darba dienās.

Kārtējo reizi nepatīkami pārsteidz uzņēmums “Lattelecom”. Tas ir normāli?

Lieki piebilst, ka katrs zvans uz “Lattelecom” man izmaksāja 1,50 eiro. Tas ir normāli?

Vai nevajadzētu kaut kur mājaslapā tomēr uzrādīt, ka uz šo numuru zvanīt tikai darba dienās, lai nemānītu cilvēkus un nebūtu veltīgi jāiztērē tāda nauda?”

Iesūtīja: Inese

“Lattelecom” atbilde:

Paldies par ieteikumu – izskatīsim iespēju mājaslapā kontaktu sadaļā norādīt precīzus tālruņu darba laikus! Savukārt no mobilā tālruņa zvanot, iesakām lietot garo numuru 67000177. Ja jūsu mobilā operatora tarifu plānā ietilpst bezmaksas zvani Lattelecom tīklā, zvans uz šo numuru būs bez maksas.

5 komentāri

5 komentāri

 • Pensionāre

  Pensionāre

  Par zvaniem uz Baltcom tīklu 62 centi minūtē! Dārgāk kā uz jebkurām ārzemēm! Uzmanieties, pirms runāt, pajautājiet vai nav nomainījuši pakalpojuma piegādātāju vai numuri.lv
 • Zitux

  Zitux

  Toties mums aizvakar bij loti nepatikams parsteigums sanemot epastu par rekinu, rekinu izdruka ir ne tikai par februari bet ari jau par martu.... un maksas numuri kas bij zvaniti marta sakuma ir jamaksa lidz noteiktam martam.... zvanijam lai uzzinatu kas par lietu ar bij tapat ka vestules autorei. Vakar aizgajam uz filiali Mums tik pateica ka aprili nebus jamaksa par tiem zvaniem kas ir esosa rekina lidz 6.martam. ja bus aprili viss marts rekina tad lai Lattelecom saturas.
 • Juris

  Juris

  pēdējā laikā Lattelecom kluvis tik varens , ka spļauj sejā pat saviem ilgadējiem klientiem....
 • ...

  ...

  Arī mums ar šo uzņēmumu sanāca ļoti nepatīkams atgadijums! Vēlējāmies kļūt par viņu klientiem. Mājaslapā norādīts, ka mūsu adresē mums vēlamie pakslpojumi ir pieejami, taču, kad drošības naudu bijām aizskaitījusi un aizgājuši atteikties no iepriekšējā pakalpojumu veicēja, mums piezvana un paziņo, ka mūsu adresē tomēr tas nav pieejams! Uzskatu, ka tas bija pirmais ko viņiem vispār vajadzēja pārbaudīt! Un kāpēc mājas lapā ir norādīta nepatiesa informācija?!
 • !!!

  !!!

  No mobilā tālruņa zvanot, jālieto garais numurs 67000177. Ja jūsu mobilā operatora tarifu plānā ietilpst bezmaksas zvani Lattelecom tīklā, zvans uz šo numuru būs bez maksas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!