Sūdzību dēlis: Kārtējā loterija, kurā muļķo cilvēkus?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Pastā, darot ikdienišķās lietas, ieraudzīju vilinošu loterijas piedāvājumu.”

Kārtējā loterija, kurā muļķo cilvēkus?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Sāku pētīt un, protams, kaut kas liekas dīvains, bet tomēr lapiņu uz mājām paņēmu. Jautājums, vai tas ir normāli, ka šādā veidā tiek muļķoti cilvēki, piedāvājot dažādas preces, no kurām, protams, var atteikties, bet loterija ir vērsta uz pensionāriem, kas paši neizšķir visu!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Zane.

11 komentāri

11 komentāri

 • Ome

  Ome

  Nu kad šī stulbā "tauta" sapratīs, ka"siers par brīvu ir tikai peļu slazdā "! Lai kaut ko iedotu Tev, no kāda ir jāpaņem!!! Viss!! Un, parasti, paņems no kārtējā muļķa, lai paņemtu sev! Vai tad smadzenes visiem izkaltušas?! Idiotisms!!!
  • Re kā! ➡ Omei

   Re kā! ➡ Omei

   Loģisks skaidrojums Ome,piekritīs vairums tavam komentam! Super! 👍🍒
 • Ilmars Tanne

  Ilmars Tanne

  Es domāju ka šis firmas kas piedāvā loterijas, jāņem no viņiem pāris 1000eiro un viss būs kārtībā
 • Já

  Kapèc vajag atbildèt uz svešiem zvaniem.
  Un ja ko sàk piedàvàt , pasaki paldies un viss, beidz sarunu.
 • anna

  anna

  Šī iestāde strādā tikai uz pensionāriem un piedāvā dārgas nederīgas preces. Neviens viņus neaptur, jo māna likumīgi.
 • Protestists

  Protestists

  Visvienkāršāk ir paņemt čupiņu lapiņu un iemest pasta kastē bez aizpildīšanas. Nemaksā neko
 • Aivars Višs
 • Saiva Stirna

  Saiva Stirna

  Viņiem vairāk interesē mūsu adreses, kur vēlāk iesmērēt nevajadzīgi dārgas lietas! Tas pats gadatirgos bija reiz, aizpildiet anketiņu un laimēsiet balviņu, nekā, zvana un skapē krāmus. 🤯🤢😠😠😠😡
 • Re kā!

  Re kā!

  Kurās loterijās nemuļķo jebkura vecuma cilvēku? Tik reklamē 100 000 vai 10 000 tur un tur laimēja pensionāriem acis kvēlo no tādām summām un tik skrien uz Narveseniem un c.veikaliem,a tur viens uz priekšu četri atpakaļ jums! 😁😎

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!