Sūdzību dēlis: Karsti kūpinātā vista izrādījās jēla!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Talsos, veikalā “Maxima” nolēmu iegādāties karsti kūpinātu vistu.”

Karsti kūpinātā vista izrādījās jēla!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Pēc izskata izkūpināta ļoti labi, tomēr, atnākot mājās un grasoties gatavot vistas salātus, skats, kas pavērās nebija patīkams!  1/3 daļa no vistas bija tikai gatava, atlikusī jēla!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Simona.

4 komentāri

4 komentāri

 • f

  f

  Pa 7 eiro kg tirgū no mājas kūpinātājiem vistas stilbus var iepirkt, tās tiešām kūpinātas. Bet šitās labākajā gadījumā gāzes degli redzējušas, jeb vienkārši apkrāsotas... Ja nemaksā 2 eiro kg tad nav jēgas nemaz pirkt šādus subproduktus
 • Ja ja

  Ja ja

  Ko jūs gribat tā ir maxima jūs vienkārši no mākslas ne velle nejedzat
 • ance

  ance

  Nu te pec cheka redzams beidzamaa diena.Marupes vistai ir jabut vakuma ar orginalo uzlimi.
 • Kika

  Kika

  ...un atkal veikals vainiigs,kaapeec sudziiba netiek adreseeta Marupes razotnei,lai vini atbild par savaam vistinjaam,ne Maksima

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!