Sūdzību dēlis: Karogs izskatās pēc grīdas lupatas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Katru dienu tūkstošiem cilvēku brauc un iet garām! Neesmu rīdziniece, tāpēc varbūt viss pamanāmāk, bet šis karogs, līdzīgs grīdas lupatai karājas.”

Karogs izskatās pēc grīdas lupatas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Attēlā varbūt pret gaismu skats ir nedaudz labāks!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Vita.

3 komentāri

3 komentāri

 • Sandija Paļčevska

  Sandija Paļčevska

  Kāda valsts tāds karogs......
  Tauta izskatās apmēram tā pat bēdīgi-nodzīta....
 • Ēriks Plešs

  Ēriks Plešs

  Tādu karogu uz katra stūra ja paskatās,cits pat atlaujas gadiem neņemt nost
 • Armands Ozoliņš

  Armands Ozoliņš

  Kāds karogs tāda attieksme karoga īpašniekam pret Latviju

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!