Sūdzību dēlis: Kāpņu telpa Liepājā! Jautājums: šeit strādā apsaimniekotājs vai izniekotājs?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Kāpņu telpa Liepājā! Jautājums: šeit strādā apsaimniekotājs vai izniekotājs?

“Sveicināti! Kas notiek mūsu namos? Apsaimniekotos namos!! Kur iedzīvotāji maksā komunālos maksājumus, bet ir spiesti dzīvot briesmīgās kāpņu telpās ar apdegušām sienām, kur pa virsu piestiprināta apsaimniekotāja LNA informācijas plāksne.

Rodas milzīgs jautājums: LNA ir apsaimniekotājs vai izniekotājs??? Un kādi darbinieki un namu pārziņi tur strādā, ja nepamana un nenovērš līdzīgus skatus!”

Iesūtīja: Kārlis

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

Lasi vēl

 • Sofija
  +2 +2 0

  Sofija

  Nevajag jaukt apsaimniekotājus ar rēķinu rakstītājiem, jo tikai ar tiem apsaimniekotāju apsaimniekošāna sākās un beidzās! Kad jautājām, kur palika mūsu mājas uzkrājuma nauda, atbilde sekoja; kā kur palika- mūsu algās!
 • Jaa
  +2 +2 0

  Jaa

  Piekritīšu.Vispār cik iets ciemos,bieži vien nākas uz tādām sienām noskatīties.Mums arī LNA apsaimniekotājs,bet mums pašiem par laimi ir OK. Komunālo lapu sarakstā ir rakstīts "mājas uzturēšanas fonds" kas jāmaksā ir katru mēnesi 13 EUR ar kapeikām.Jautājums,ja katrs dzīvoklis maksā +/- šādu summu,ja tas ir mājas uzturēšanas fonds,no tās summas kas reāli salasās katru mēnesi no dzīvokļiem...kāpēc neredz kur tā nauda paliek? Un vispār baigā summa tā ir,tā kādam taka kabatā krīt vai kā? Šo es nesaprotu,mums vēl nāk un prasa par kaut kādām mistiskām lampām vai vēl nez ko 3eur maijā.Arī no katra dzīvokļa,nav taka bišu pa sālīti?
 • Skats no malas
  +1 +1 0

  Skats no malas

  Cienījamie dzīvokļu īpašnieki, kuru mājas apsaimnieko LNA, lūdzu sekojiet savas mājas naudas plūsmai!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl