Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Gribētu saņemt atbildi no “Rimi” veikala! Vai viņi rusificē latviešu tautu?”

Kāpēc veikals rusificē latviešu tautu?

“Veikalā, kas atrodas Rīgā, Salnas ielā 1A, ir izlikts stends ar bērnu izglītojošām grāmatām, kuras ir krievu valodā. Un tikai piecas grāmatas ir latviešu valodā. Es vispār šokā esmu, nepietiek jau, ka, pa Rīgu ejot, ir sajūta, ka atrodies nevis Latvijas galvaspilsētā, bet Maskavā, jo visi apkārt tikai krieviski runā. Bet te vēl tagad veikalos arī grāmatas bērniem tikai krieviski!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Laura.

104 komentāri

104 komentāri

 • Katrīna

  Katrīna

  Neviens nedomāja, ka Latvija pati ir vainīga, ka grāmatu dzimtajā valodā ir tikai maz? Nabadzīga grāmatu izvēle latviešu un bagāta grāmatu izvēle krievu valodā nav Krievijas vaina! Latviešu valoda ir tik trucīga, ka pat grāmatu nav... Ja tev kaut kas nepatīk, ej uzraksti grāmatu latviešu valodā, laid un pārdod. Nevis ej un meklē krievu uzrakstus.
 • Мнение

  Мнение

  Мне очень жаль таких деревенских "Лаур" - у которых кроме национальности и знания латышского яхзыка ничего нет - ни денег,ни работы, ни ума, возможно и мужа нет. Вот и брызгают своей желчью. Именно из за такого дерьма русские и не хотят коммуницировать на латышском языке. Мне без разницы на каком языке общаться - в магазинах я спокойно общаюсь на латышском илил русском (в зависимости от того на коком языке легче коммуницировать продавцу). Но с такими "Лаурами" я принципиально буду общаться на русском - может быть от своей неудовлетворенности и злобы с приступом психоза в психушку попадет, и мир будет чище - останутся нормальные и адекватные люди всех национальностей, для которых национальность не самое главное.
 • Punktsuzi
 • Ilmars Elijasson

  Ilmars Elijasson

  Man tikpat stipri uztrauc, ka nevienu neuztrauc, ka katrs duraks uzskata, ka bizness ies labāk, ja viss būs angliski pat ne vienmēr angliski (piemēram šopinga festivāli utt)
 • Lucker234

  Lucker234

  Если интересно звоните +37126945292 договаримся. Если будите покупать бмикс то доставка по риге безплатно. Только ненада меня наёбовать мне уже 15 лет и за это время 5 раз наебале
 • Lucker234
 • Lucker234
 • OzFans

  OzFans

  И снова часть латышей лают только потому что упомянуты русский человек и язык.
  It kā gudra tauta, taču šajā jautājumā viena daļa uzvedas kā kaprīzi bērni, savukārt citi kā amēbas, kurām iepotēts viens rīcības variants, dzirdot pieminam krievus, krievu valodu vai Kremli.
 • Madara

  Madara

  Mazliet jau šis provinciālais pseidopatriotisms sāk kaitināt. Izglītoti un spriestspējīgi latviešu vecāki saviem bērniem kā otru svešvalodu izvēlas krievu valodu, un izglītoti un spriestspējīgi krievu vecāki ved savus bērnus latviešu dārziņos. Ideāla integrācija. Bet ko ir izdarījuši gaudojošā Laura un žurnālistikas parodijas veidojums Bez Tabu, lai valoda nezustu, lai sabiedrība būtu tolerantāka, un tml.?
 • Alise Galina

  Alise Galina

  Vilnim atb.Nezaimo,jo anglu val. nav te iebraukusi ar tankiem slepkavojot, izsūtot Sibīrijā mirt badā un salā
  • lOl

   lOl

   Sūdīgi, ka tevi neizsūtīja! Latviešu valodā pat internetā daudzas lietas nav, bet ir Krievu valodā, jo letiņiem lielākoties neko nevajag, easy money UK un IRL fermās. Ja šeit kaut ko arī tulko un izdod, tad tas maksās 10x dārgāk, jo tirgus un pieprasījums ir niecīgs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!