Sūdzību dēlis: Kāpēc veikals Latvijā atzīmē pretlatviskus svētkus?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Man interesē, kāpēc Latvijā ir veikals, kura skatlogā ir ielikta kartīte, kurā veikala darbinieki atzīmē pretlatviskus krievu svētkus?”

Kāpēc veikals Latvijā atzīmē pretlatviskus svētkus?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vai tiešām kaut kas tāds ir pieļaujams?” Bez Tabu Sūdzību dēlī jautā Megija.

135 komentāri

135 komentāri

 • Jānis
 • Laura Ozola
  • 😂

   😂

   Viņa vismaz nav tāda pohujiste kā tu, un novērtē savu valsti, nav vienaldzīga, vēlu tev palikt par pohujisti
 • Ivlands

  Ivlands

  Ja Latvija ir demokrātiska valsts, tad jeb kura tauta var svinēt jeb kurus svētkus. Bet ja ir tādi latvieši kuri ir psihiski slimi, tie ir bīstami jeb kurā valstī, jeb kurai sabiedrībai. Latviešiem vismazāk vajadzētu izrādīt savus mazvērtības kompleksus, mazo cilvēciņu sindromus. Latvietis ienīst otru latvieti, kur nu vēl lielāku valsts ienaidnieku atrast.
  • 😂

   😂

   Sāksim ar tevi, ienaidniek, mazais cilvēciņ, nodēvēj u.t.t

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!