Sūdzību dēlis: Kāpēc veikals Latvijā atzīmē pretlatviskus svētkus?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Man interesē, kāpēc Latvijā ir veikals, kura skatlogā ir ielikta kartīte, kurā veikala darbinieki atzīmē pretlatviskus krievu svētkus?”

Kāpēc veikals Latvijā atzīmē pretlatviskus svētkus?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vai tiešām kaut kas tāds ir pieļaujams?” Bez Tabu Sūdzību dēlī jautā Megija.

135 komentāri

135 komentāri

 • Andris Rutkovskis

  Andris Rutkovskis

  Tik pat labi var pajautat kapec cilveki ed citu valstu produktus, pretvalstiski tach
 • Вася

  Вася

  Когда латыши ругаться русским матом, ни кого не возмущает

  😜
 • Austris Dortholcs
 • Иван

  Иван

  Вот у лабатых нациков подгорают пуканы ))) Своими тупыми головами,все никак не поймут ,что живут в Европе,частности в Латвии,где жили ,живут и будут жить разные люди. А не только латыши ,нравитса им это или нет )))
 • Ligita Hmeljnickaja
 • Лера Цируле

  Лера Цируле

  Starp citu tos pat Berlīnē svin... Bet nu kur nu Latvijai līdz Vācijai... 🙈🙈🙈🙈
 • Mārtiņš Vīksne

  Mārtiņš Vīksne

  Nu ja,problēma salīdzinājumā ar kaut kādu koronavīrusu ir šausmīgi aktuāla..Sūdzību dēlī vnk.nevajag tādas problēmas aprakstu pieņemt.Megija,TU ESI ZOSS,ja tev ir"TĀDAS"problēmas.
 • Ance Šlisere - Vilcāne

  Ance Šlisere - Vilcāne

  Kā nu tur diez bija ar to 8. Martu vai tik tas arī nenāca no padomju savienības un īsti nav latviešu svētki.. Bet to katru gadu atzīme visi.. 😀 😀
  • Egita Rogule

   Egita Rogule

   Ance Šlisere - Vilcāne Megija noteikti tulpes gaidīs 😁
 • Maris Kajaks

  Maris Kajaks

  Ja kapec ? Es ar par to ! Tas nav piellaijams ! Es par Megiju ! Go Megija Go !
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Nu, kā cilvēkam, kurš ir pret komunismu, totalitārismu un PSRS (nejaukt te ar rusofobiju, pašam ir daudz krievu draugos, pie tam tādu, kuri domā kā es), man šie svētki nav īsti būtiski, vienkārši nepastāv.
  Bet...
  Ja kādam tas ir kas svarīgs - lai jau svin, man nekādas atšķirības.
  Lai svin un atzīmē, ko grib...
  Vai tas būtu 18. novembris, vai arī 23. februāris, vai 16. marts utt.
  Vienalga.
  • nee

   nee

   tas ir tāpat kā ja kāds svinētu nacistiskās Vācijas armijas dienu!!!!!! Nedrīkst pret šo izturēties vienaldzīgi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!