Sūdzību dēlis: Kāpēc veikalā nepieņem konkrētas naudas zīmes? Kalkulators salūzis?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Stāvot veikalā “Mego” rindā pie kases, sanāca smiekli un tajā pašā laikā radās jautājums!”

Kāpēc veikalā nepieņem konkrētas naudas zīmes? Kalkulators salūzis?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kādi tieši ir šie tehniskie iemesli, kādēļ nepieņem konkrētās naudas zīmes? Salūzis kalkulators, vai pārdevēja neprot tik tālu skaitīt?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Ilze.

58 komentāri

58 komentāri

 • Marika Blathena

  Marika Blathena

  kas tur ko nesaprast, nevar pārbaudīt vai naudas zīme nav viltota...skaidri un gaiši rakstīts, tehnisku iemeslu dēļ...diez vai autoreoi gribētos saņemt atlikumā viltotu naudas zīmi.
 • Daniela Upacere
 • Aina Garoziņa

  Aina Garoziņa

  Ja veikalā 10pirceji(vienlaicīgi) gribēs no rēķināties ar liela nomināla naudas zīmēm, tad kur lai pārdevēja ņem ar ko samainīt? Vai tad sagādā problēmas no rēķināties ar karti. Paliek galvā doma, ka vienkārši gribas kasīties un pārdevēja ir vainīga pie visām pircēja sliktajām omām. Pirms uzbrukt pārdevējai - pamēģiniet pastrādāt pati un tad pretenzijas pašas no sevis pazudīs, jo būsiet izbaudījusi uz savas ādas, ko nozīmē pārdevējas farbs
 • Šulammīta Jusova

  Šulammīta Jusova

  Bet kur likt kapeiciņas, kas sakrājas? Pārdrvējas arī tās negrib pieņemt🤔
  • Mārtiņš Vītols

   Mārtiņš Vītols

   Šulammīta Jusova Ved uz banku un samaini. Par maksu protams.
  • Šulammīta Jusova
  • Līga Vīksna

   Līga Vīksna

   Šulammīta Jusova var taču prātīgi sekot līdz, kas ir makā, mierīgi var 2 eiro katra pirkuma reizē pa sicenei bērt, nevis sakrāt 30 eiro un tad platu smaidu sejā skatīties kā cirka uz pārdevēju, kura tur nu skaita.
   Ir arī ziedojuma kastītes
  • Šulammīta Jusova

   Šulammīta Jusova

   Pie tualetēm brēc arī par 30 centiem kapeiciņās.. un veikalā par 1 eiro arī dusmīgi skatās virsū, ja tas ir siknaudā. Dodu priekšroku maksājumiem ar bankas karti.
  • Inese Fedotova

   Inese Fedotova

   Šulammīta Jusova man tirdznieciba daudzu gadu pieredze,nekad neesmu atteikusi njemt kapeicinjas.tieshi otradi,prasu,lai ertak atdot atlikumu noapalojot summu.Naciet pie manis iepirkties :-)
  • Gunta Mežniece

   Gunta Mežniece

   Šulammīta Jusova kapeiciņas iemetat labdarības kastītēs. Jums maciņu nespiedīs un kādam būs palīdzēts😀
  • Inga Kaškura
 • Aivars Golubevs

  Aivars Golubevs

  Vismaz komentāros valda vienprātība, vienīgais, kas ir salūzis tās ir Ilzes smadzenes...
 • Baiba Greenfield

  Baiba Greenfield

  Ilze, iemesls ir tāds, ka tu esi stulba, vajag ne tikai muti dzesēt, bet smadzenes arī darbināt!
  Veikalam nav mašīnītes ar ko parbaudīt vai naudas zīme ir īsta.
  • Kristine Nezinama

   Kristine Nezinama

   Baiba Greenfield vel visos veikalos nav atvesti tie jaunie aparati kuri pienem jaunas banknotes.pate saskaros katru ritu ar tadiem cilvekiem kuri nak 100 eur,200 vai kad inkasaciju nonem tad nak ar 500 eur lai samainitu tadu naudu,bet kad paskaidroju ka man kase tadas naudas nav ko samainit.Bet tas cilveks atbild ta ir mana problema nevis vina ka man kase naudas nav.
 • Patricija Meldere

  Patricija Meldere

  Ir jāsaprot tas, ka kasē maiņas nauda nav tik daudz un ja katrs tagad nāks ar 200,500 eiro banknoti nu tad būs dimbā... Padomājiet arī kādreiz par pārdevējam, viņas nav supervaroņi, bet tāds pats cilvēks kā jūs
 • Aija Puzarele

  Aija Puzarele

  Sūdzības autorei prātiņš nav salūzis? Vai šī ir kārtējā caca vai neapmierinātā vecmeita no sērijas: neesmu pasūdzējusies, diena nav izdevusies. Un vēl kas, tos,kas regulāri nāk uz veikalu ar lielām banknotēm būtu jāpārbauda VID vai nesaņem aplokšņu algu, jo bankomāts parasti tiek lielas banknotes neizdot, arī ņemot ārā visu algu. Šeit domāju ierindas cilvēka algu, nevis 1000 un vairāk.
  • Cilvēks Cilvēks

   Cilvēks Cilvēks

   Tāpēc jau viena daļa tik cītīgi brēc, ka čeku loterija esot izgudrota, lai pārbaudītu arī pircējus. Ir jau par ko baidīties.
 • Pircējs

  Pircējs

  Kāpēc bankomāts nekad nedod lielās naudu zīmes!!!!! Vienmēr tikai 50 Ņem naudu bankomātā un nebūs problēmu nevienam
 • Armands Nikolajenko

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!