Sūdzību dēlis: Kāpēc valsts svētkos nav saīsināto darba dienu veikalu darbiniekiem?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sveiki! Šogad tiks grandiozi svinēta Latvijas jubileja ar pamatīgi dārgu salūtu plkst 21:00. Bet tirdzniecības centra darbinieki diemžēl šo salūtu laidīs garām, jo lielveikalos darba laiks ir līdz 21:00 vai citos pat līdz 22:00,” raksta Bez Tabu skatītāja.

Kāpēc valsts svētkos nav saīsināto darba dienu veikalu darbiniekiem?

“Vai tiešām šādos svētkos, kad visiem jābūt kopā, darba laiku tirdzniecības centrā nevar saīsināt līdz 20:00, lai redzētu, kas tad tik dārgā salūtā būs? Parasti darba laiki tiek saīsināti svētkos, piemēram, Līgo dienā, Ziemassvētkos. Ar ko Latvijas jubilejas svētki sliktāti par citiem svētkiem?”

11 komentāri

11 komentāri

 • Aŗija Bluma
  +14 +14 0

  Aŗija Bluma

  Svētkos un svētdienās veikalus slēgt ciet! Tur strādājošie arī ir cilvēki! Ja nolemj, ka veikaliem ir jāstrādā, tad jāmaksā krietni vien vairāk par tām dienām!
 • Mārtiņš Šneiders

  Mārtiņš Šneiders

  Kā tad nav Maximā šķiet 18 datumā redzēju stundu vai divas īsāku.
 • Ieva Briede

  Ieva Briede

  Ak jel... Ne tikai veikalu darbiniekiem,bet arī citiem... Valsts iestādes ir saīsinātie darba laiki un uzņēmumos kur vadītāji to ir lēmuši...Kārtējā ņaudēšana...
 • es

  es

  nevajag pūst gaisā naudu,jānopērk staru terapijas aparāts tūlīt un tagad,dienā sēž70 cilvēki rindā uz staru terapiju un aparāts sapīst vairākas reizes dienā''''āaaarprāc!!!!???
 • Liene Zirne

  Liene Zirne

  Tiem kas strada veikalos nav ne gimenes,ne svetki,ne Ari velme laicigi tikt majas. Ta vismaz uzskata veikalu ipasnieki un vadiba.
  • Valdis Demčenko

   Valdis Demčenko

   Liene Zirne, tur jau vainīgi paši darbinieki arī... Kamēr ļaus ar sevīm tā rīkoties, būs arī cirpēji... :)
  • Dzintra Jorena

   Dzintra Jorena

   Valdis Demčenko un ko Jūs iesakāt darbiniekiem darīt?Neiet uz darbu,atlaidīs un kas uzturēs viņu ģimenes.Viegli darbiniekus vainot.Nez ko pats darītu viņu vietā?
  • Valdis Demčenko

   Valdis Demčenko

   Dzintra Jorena, protams, ka vienam streikot nav jēgas, bet, ja visi kolektīvi, tad tik uz priekšu... Ir arī darbi rūpniecības nozarē, kur algas ir daudz augstākas un darbs ir daudz vieglāks gan fiziski, gan morāli un kur ar pārdevēja smadzenēm pilnīgi pietiekami un, pats galvenais, ka ir darba roku trūkums... Vēlējos ar to pateikt, ka nav jābaidās zaudēt darbu kaut kādā Maximā vai Rimīti, jo vēl zemāk apmaksāts darbs man uz sitienu pat galvā nemaz nenāk... :) Bet, ja esi muļķis, tad tik Tudiš pīp un nekunkstiet!!! :D
  • Dzintra Jorena

   Dzintra Jorena

   Valdis DemčenkoDemcenko ja varbūt visi pārdevēji streikot,nu nezinu pie mums jau aiziet piketos padzied"lieku bēdu zem akmeņa un rukā tālāk,jo neko panākt nevar.
  • Valdis Demčenko

   Valdis Demčenko

   Dzintra Jorena, tur jau tā lieta, ka nebūs visi vienoti un ar to arī Maximas un Rimi miljardieri rēķinās...
 • Arnolds Liepa

  Arnolds Liepa

  Jo lumpeņiem nav kur naudu likt, ar putām uz lūpām gaidām brīvdienas, lai varētu šturmēt lielveikalus. Atpūta ar ģimeni un cita figņa pagaidīs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!