Sūdzību dēlis: Kāpēc valsts svētkos nav saīsināto darba dienu veikalu darbiniekiem?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
Kāpēc valsts svētkos nav saīsināto darba dienu veikalu darbiniekiem?

“Sveiki! Šogad tiks grandiozi svinēta Latvijas jubileja ar pamatīgi dārgu salūtu plkst 21:00. Bet tirdzniecības centra darbinieki diemžēl šo salūtu laidīs garām, jo lielveikalos darba laiks ir līdz 21:00 vai citos pat līdz 22:00,” raksta Bez Tabu skatītāja.

“Vai tiešām šādos svētkos, kad visiem jābūt kopā, darba laiku tirdzniecības centrā nevar saīsināt līdz 20:00, lai redzētu, kas tad tik dārgā salūtā būs? Parasti darba laiki tiek saīsināti svētkos, piemēram, Līgo dienā, Ziemassvētkos. Ar ko Latvijas jubilejas svētki sliktāti par citiem svētkiem?”