Sūdzību dēlis: Kāpēc uz trotuāra atrodas trīs pretējās mājas miskastes?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jau kādu laiku, Cieceres ielas gājēji šūmējas, kāpēc uz trotuāra atrodas trīs pretējās mājas miskastes!”

Kāpēc uz trotuāra atrodas trīs pretējās mājas miskastes?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“”CleanR” cīnas, lai Rīgas namu pārvaldnieks turētu viņas savā īpašumā, bet pārvaldnieks nereaģē –  jau pusgadu! Visatļautība un apdraud cilvēku drošību, jo piespiež pārvietoties pa ielu!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Līva.

3 komentāri

3 komentāri

 • Rīgas namu pārvaldnieks

  Rīgas namu pārvaldnieks

  Labdien!
  Atkritumu konteineri kādu laiku tika novietoti ielas pretējā pusē, jo atkritumu apsaimniekotāja automašīna bieži vien nespēja piekļūt pie šiem konteineriem un veikt atkritumu izvešanu. Esam veikuši nepieciešamos darbus, lai atkritumu konteinerus varētu novietot mūsu apsaimniekotās dzīvojamās mājas teritorijā tā, ka atkritumu apsaimniekotājs varētu bez liekiem šķēršļiem nodrošināt atkritumu izvešanu.
  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
 • Laura Petrova
 • kaoa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!