Sūdzību dēlis: Kāpēc TV jāreklamē seksa rotaļlietas, prezervatīvi, tamponi, paketes tik erotiskā veidā?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ļoti labi saprotu, ka televīzija bez reklāmām nevar pastāvēt, bet kāpēc jāreklamē seksa rotaļlietas, prezervatīvi, tamponi, paketes tik erotiskā veidā gaišā dienas laikā, kad to vēro bērns? Manuprāt, higiēnas preces ir pašsaprotama lieta.”

Kāpēc TV jāreklamē seksa rotaļlietas, prezervatīvi, tamponi, paketes tik erotiskā veidā?
PIXABAY

“Mans dēls (7 gadi) reklāmas iespaidā uz jautājumu, ko tu vēlētos dzimšanas dienā, atbild–OB! Kāpēc? Jo ar to var peldēt, skriet, dejot un tas ir forši, arī es gribu visu to!

Cigaretes un alkoholu bērniem nerādīsim, lai neietekmējas, bet seksīgās, kaisles pilnās reklāmas, lai iet uz pilnu klapi! Tautai tak jāvairojas! Murgs!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Anna.

38 komentāri

38 komentāri

 • Robert Valenburg
 • Miglā ezis.

  Miglā ezis.

  Kāpēc nedrīkst reklamēt tādas lietas,ja daudzu iniciatīva izskaidrot kam domātas tādas lietas,kā izsargāties, kā rodas bērni. Un domāju ka viņi vairāk zin par to nekā pieaugušie. Datori,telefoni rokās visas viņus interesējošas šīs tēmas Googles tantē var atrast un zināšanas kabatā.
 • Ivars Sostaks

  Ivars Sostaks

  Ne nu man nav nekas ptrti, bet kops kura laika ,piemeram, tamponi ir seksa rotallieta? :D
  • Agy Ag

   Agy Ag

   Ivars Sostaks mazums, kāds to izmanto kā seksa rotaļlietu. Mūsdienās mani vispār vairs, laikam, nekas nespētu pārsteigt 😂😂😂
  • Ivars Sostaks

   Ivars Sostaks

   Agy Ag Es ar par to iedomajos cilveki jau musdienas dara trakas lietas. Bet uzskatu, ja berns ir uzdevis kadu jautajumu. varbut beidzam kautreties un stastam kam tas ir patiesiba domats.
 • Ārija Rumba

  Ārija Rumba

  Man ir nelabas aizdomas, ka kāds ir izdpēlējis joku, un pats iemetis anikdoti sūdzību dēlī. Šis tekstiņš jau sen sen klejo tepat pa fb. 😂😂
 • Vika Baha

  Vika Baha

  Pasakiet lūdzu vai visiem kam ir Samsung modelis nāk seksa piedāvājumi no kkada Google konta?
 • j

  j

  durex reklāmas gan tracina, izteikti bērniem nedraudzīgas, bet šad un tad uzpeld vēl bērnu laikā.
 • Ilze Jaungaile

  Ilze Jaungaile

  Pats Beztabu arī nereti veido sižetus par līdzīgām tēmām, laikā kad bērni neguļ un varbūt nav iespējas viņus "nofīret" uz citi istabu..
 • Andis Murnieks

  Andis Murnieks

  Tas ir stulbs joks, vai arī tas bērns ir mucā audzis. Nu neticēšu es, ka pirmklasnieks, ir tik nezinoš. Mans četrgadnieks tad atvainojiet ir gudrāks par jūsu bērnu.
 • Kristina Liepa

  Kristina Liepa

  Nu tas jau paliek slimi, ja nav ko rakstīt un par ko sūdzēties labak vispār neko nerakstiet
 • Anna Pormane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!