Sūdzību dēlis: Kāpēc TV jāreklamē seksa rotaļlietas, prezervatīvi, tamponi, paketes tik erotiskā veidā?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

38 komentāri
Kāpēc TV jāreklamē seksa rotaļlietas, prezervatīvi, tamponi, paketes tik erotiskā veidā?
PIXABAY

“Ļoti labi saprotu, ka televīzija bez reklāmām nevar pastāvēt, bet kāpēc jāreklamē seksa rotaļlietas, prezervatīvi, tamponi, paketes tik erotiskā veidā gaišā dienas laikā, kad to vēro bērns? Manuprāt, higiēnas preces ir pašsaprotama lieta.”

“Mans dēls (7 gadi) reklāmas iespaidā uz jautājumu, ko tu vēlētos dzimšanas dienā, atbild–OB! Kāpēc? Jo ar to var peldēt, skriet, dejot un tas ir forši, arī es gribu visu to!

Cigaretes un alkoholu bērniem nerādīsim, lai neietekmējas, bet seksīgās, kaisles pilnās reklāmas, lai iet uz pilnu klapi! Tautai tak jāvairojas! Murgs!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Anna.