Sūdzību dēlis: Kāpēc piesārņo pastkastītes ar veikalu reklāmām?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kāpēc tiek piesārņotas pastkastītes ar veikalu reklāmām? Mūsu pilsētā ir daži lielveikali, bet saņemam kaudzi ar reklāmām par produktiem, kuri katru nedēļu ir vieni un tie paši, cenas svārstās pa dažiem centiem.”

Kāpēc piesārņo pastkastītes ar veikalu reklāmām?
PIXABAY.COM

“Tā ir pasaules piesārņošana – lai arī uz pārstrādāta papīra reklāmas drukā. Es tās metu ārā uzreiz, nemaz nešķirstot. Agrāk tam nepievērsu uzmanību, bet tagad tas tiešām kaitina.

Starp reklāmām var atrasties arī svarīgi pasta sūtījumi! Neviens no bada nav nomiris. Ja lielveikali vēlas, lai tur savā veikalā reklāmas, ja kādam vajag tad, lai paņem, bet ne jau pilnas pastkastes ar pārtiku. Nelabvēlīgs mārketings,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Santa.

31 komentārs

31 komentārs

 • Andrej Andronz
 • Olga Jelisejeva

  Olga Jelisejeva

  Es uzrakstiju uz pastkastites,lai reklamas nemet un vinas ari neliek.nav problemu
 • Valts Zakis

  Valts Zakis

  pasakiet paldies pasta darbiniekiem kuri dod starpfirmam majas kodus lai sie var staigat pa kapnu telpam un metat reklamas vaig no 6/7 rita pastavet pie kapnu telpas un nedot atlauju mest paskastes reklamas viss ir elementari .
 • Edite Gorbatenko
 • Edite Gorbatenko
 • Emils Cimoska

  Emils Cimoska

  Savulaik pastā bija dabūjamas uzlīmes - stop neadresētiem sūtījumiem ( reklāmām ) . Es uzlīmēju , reklāmas man vairs neliek ...
 • Jānis Odziņš

  Jānis Odziņš

  21.gadsimtā, tā ir bezjedziga resursu izšķerdešana un dabas piediršana...
 • Dace Sovas
 • Inga Dulberga

  Inga Dulberga

  Es, piemēram, apskatos sev interesējošās reklāmas un izmetu ārā pēc tam. Kāda problēma.
  • Armands Rullis

   Armands Rullis

   Problēma ir tāda, ka aizbraucot atvaļinājumā un atgriežoties mājās pastkastīte ir pilna ar reklāmām, bez kurām varētu mierīgi arī iztikt, bet vēstulēm un rēķiniem, kam tā pastkastīte ir domāta, vairs nav vietas, jo pastkastīte ir pilna ar nevajadzīgām reklāmām. Braucot prom uz ilgāku laiku ir jāalgo pastkastītes tukšotājs, ja vēlos saņemt pasta sūtījumus.
  • Inga Dulberga

   Inga Dulberga

   Armands Rullis ja esi labs kaimiņš nedomāju ka tā varētu būt problēma
  • LD

   LD

   Bet es, piemēram, kad esmu veikalā, apskatos kam atlaides un nopērku tikai tās preces ko man vajag, nevis pērku jo ir atlaides!
 • Kate Kode

  Kate Kode

  Pastkastes piesārņošana jau nu nav primārais, par ko uztraukties. Toties ekoloģiskais aspekts ir katra paša un sirdsapziņas izvēle. Tagad gandrīz katrā pagalmā ir šķirošanas konteineri. Naivi domāt, ka dēļ burkšķīša un uzlīmes uz pastkastītes pasūtītājs prasīs ražotājam mainīt iknedēļas apjomu. Nu, neveic viņi aplīmēto kastīšu statistiku. 😄 Pie tam vēl daļa tautas ir tādā situācijā, ka plāno budžetu no tām avīzītēm un to gribas darīt mājās un domājot. Bet tiem, kas sūdzas par tiešām ne mazsvarīgo ķibeli ar nejaušo, sev svarīgo dažādu lapiņu izmešanu.., varu ieteikt nebūt sklerotiķiem, ja jau vienreiz tā ir sanācis. 😅 Un par uzlīmi neviens nepārmetīs, citādāk kaut kā dumji sanāk - vienreiz izmeta un arī tālāk turpina dusmīgi un nepaskatoties stūķēt miskastē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!