Sūdzību dēlis: Kāpēc šobrīd lidmašīnās piedāvā ēdienus un dzērienus, apdraudot pārējos pasažierus?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Kāpēc šobrīd lidmašīnās piedāvā ēdienus un dzērienus, apdraudot pārējos pasažierus?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Iegādājos “airBaltic” biļetes, lai veiktu lidojumu no valsts, kur, atgriežoties Latvijā, jāievēro pašizolācija! Iekāpjot lidmašīnā, pirms pacelšanās tika teikts, ka maskām jābūt visu lidojuma laiku uz sejas, izņemot tad, ja vajadzēs lietot skābekļa maskas!”

“Notiek pacelšanās, tad tiek piedāvātas maltītes un dzērieni, kura laikā maskas drīkst novilkt visi tie, kas ir iegādājušies maltīti vai dzērienu! Baudot to, priecājoties, neliekoties ne zinis, ka tika pateikts, ka maskām jābūt visu lidojuma laiku!

Tad jautājums – kādēļ tiek piedāvāts serviss, kur sākumā tiek pateikts, ka maskas novilkt nedrīkst? Loģiski domājot, “airBaltic” pakļauj cilvēkus riskam, piedāvājot šāda veida servisu! Tas pats arī lidostas “Rīga” atvērtajās kafejnīcās, ja cilvēki iegādājas dzērienu vai maltīti, maskas nav jālieto, pat neievērojot distanci!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ģirts.