Sūdzību dēlis: Kāpēc skolēniem mājturībā katru gadu jāada viens un tas pats?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Man jautājums, vai patiešām Ādažu vidusskolas mājturības stundās, meitenēm ir tikai svarīga adīšana, ja meitenes jau kopš 6. klases ada vienu un to pašu?”

Kāpēc skolēniem mājturībā katru gadu jāada viens un tas pats?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tad vajadzīgas zeķes, tad cimdi, vēl paraugi, kurus tāpat vēlāk meitenes izmetot ārā. Labāk mācīt adīt, nevis lietas, kas meitenēm noderētu dzīvē, jo es vispār nesaprotu jēgu katru gadu adīt. Meitenes ēst uztaisa vienu reizi gadā. Vai tiešām skolā ir jābūt tik vecai mājturības sistēmai? Kāpēc nevar izdomāt ko modernāku?” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Liene.

11 komentāri

11 komentāri

 • Lory

  Lory

  Nezinu, kā ir ar tiem mājas darbiem un uzdotajiem uzdevumiem, bet valoda un pareizrakstība ir vienkārši SUPER! Viņa tiešām ir skolotāja???
 • Fifa

  Fifa

  Mans puika 4.klasē mājturības stundās ( 2x nedēļā) jau trešo mēnesi tamborē 😄
 • Pagaģi

  Pagaģi

  Un kas būtu jāmāca mājturībā - mest Mentos kolas pudelē vai uzliet ūdeni roltonam?
 • Līva

  Līva

  Reizēm bērnam tiek mācīts viens, bet viņš iemācās ko citu. Mācot adīt, ne jau adīšanu grib iemācīt. Svarīga ir sīkās motorikas attīstīšana, pirkstu veiklība, sīko kustību koordinācija arī rūpība. Šīs prasmes var attīstīt tikai ar rokdarbiem un adīšana, tamborēšanas ir viens no labākajiem veidiem. Protams, arī pašu adīšanas prasmi pie viena apgūst, kas nemaz nav slikti un iespējams kādai daļai skolēnu tas noderēs.
 • gi

  gi

  Es arī skolā ienīdu adīšanu un izšūšanu, bet citām meitenēm patika. manai meitai arī tagad patīk. Tāpat arī uzskatu, ka nekas, ko tu dzīvē iemācies, nenāk par sliktu. Bet piekrītu arī, ka būtu jāiemāca arī mūsdienīgas lietas. Kas tiešām saucas - mājturība. Kaut vai mājas ekonomika, uzturmācība, ikdienas ķīmija utt. manuprāt, būtu interesantas stundas.
 • GRUZINS

  GRUZINS

  kāpēc māte nemāca vairāk par adīšanu kādu džemperi un jaku tas arī veca
 • Puika
 • ak

  ak

  Esmu liela rokdarbniece un priecājos, ka skolā māca adīt un tamborēt!
 • Es pats

  Es pats

  Un kas tur liels? Gan dzīvē noderēs. Gan jau tas, kas sūdzas, pats nemāk neko. 🤭
 • S

  S

  Lasot to sūdzību, ko uzrakstījusi Liene, secināju, ka viņai pašai vispirms jāapgūst latviešu valodas pareizrakstība( gan vārdu loģiska kārtība, gan pieturzīmju lietojums), un nezinu, vai Bez Tabu spēs mainīt mācību standartus. Ja kaut kas nepatīk stundu plānos, parasti to pārrunā ar pedagogu, skolas vadību.. .Kamēr viens otrs vecāks ir tik "erudīts" un ar tādu attieksmi, liekas, ka skolās būs jāmāca vēl daudzas lietas, ko vajadzētu darīt mājās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!