Sūdzību dēlis: Kāpēc skolēniem mājturībā katru gadu jāada viens un tas pats?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
Kāpēc skolēniem mājturībā katru gadu jāada viens un tas pats?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Man jautājums, vai patiešām Ādažu vidusskolas mājturības stundās, meitenēm ir tikai svarīga adīšana, ja meitenes jau kopš 6. klases ada vienu un to pašu?”

“Tad vajadzīgas zeķes, tad cimdi, vēl paraugi, kurus tāpat vēlāk meitenes izmetot ārā. Labāk mācīt adīt, nevis lietas, kas meitenēm noderētu dzīvē, jo es vispār nesaprotu jēgu katru gadu adīt. Meitenes ēst uztaisa vienu reizi gadā. Vai tiešām skolā ir jābūt tik vecai mājturības sistēmai? Kāpēc nevar izdomāt ko modernāku?” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Liene.