Sūdzību dēlis: Kāpēc “Rīgas satiksme” neievēro pilnīgi nekādas distancēšanās prasības?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kā tas nākas, ka “Rīgas satiksme” neievēro pilnīgi nekādas distancēšanās prasības?”

Kāpēc “Rīgas satiksme” neievēro pilnīgi nekādas distancēšanās prasības?
EDIJS PĀLENS/LETA

“Autobusi ir pārbāzti!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta pasažieris.

34 komentāri

34 komentāri

 • Alise

  Alise

  Ne cik ilgi jāgaida, ka tāda pati babuļa būsi pati. Jauna esi, tad kājiņām uz darbiņu tipu tapu -svaigs gaiss, naudiņu ieekonomēsi figūra saglabāsies, citus neinficēsi, re cik daudz labumu gūsi ari priekš sevis. Sabiedriskais, lai paliek cienījama vecuma kundzītēm, kuras ir nopelnījušas un kurām piedienas vecumdienās pārvietoties ari sabiedriskajā, jo visu mūžu ir strādājušas un maksājušas nodokļus ari priekš Tevis, lai vari mācīties, būt vesela. utt. Tikai źēl, ka nodokļu naudiņa izlietota nelietderīgi izaudzinot tādu kā Tu, kura var nosaukt šis kundzītes par babuļām. Kaunies.
 • Optimists

  Optimists

  Tracina visi tie bailuļi! Lai iet ar kājām ja tik briesmīgi bail! Var iet mežā dzīvot, kā partizāni, būsiet pilnīgā drošībā, tik Kariņu un Viņķeli paņemiet līdzi 🤣
 • Dimba

  Dimba

  Likums saka ka sēdvietām ir divi metri, stāvvietām nav nekādi divi metri, jo cilvēkiem ir jātiek uz darbu.
 • Antra Klavina

  Antra Klavina

  Tāpēc ka cilvēki vairs šim muļķībām netic, ir beiguši baidīties!
 • Anna

  Anna

  Varbūt varētu pārtraukt skatīties uz citiem? Kas ievēro,kas neievēro! Galvenais pašam ievērot. Apnikuši jau tie,kas tikai skatās uz citiem,lai tik skrietu sūdzēties. Jūs vajadzētu izolēt bez slimības uz visu pandēmijas laiku.
 • Viesturs Pumpitis

  Viesturs Pumpitis

  Cilvēki ko jūs sūdzas. Gribi braukt nu tad ievēro 2m. Paši vainīgi ka neievēro. Un nav ko čīkstēt.
 • Evija Brice-Gagaine

  Evija Brice-Gagaine

  Kādēļ Rīgas satiksme neievēro distancēšanās prasības? Neskatoties uz dalīto viedokli par šo uzņēmumu, šeit redzami citi "uzņēmumu" jeb sabiedrības pārstāvji. Šoreiz tā kā ne valdības, ne RS un ne citu brīnumu vaina.
 • Harijs

  Harijs

  Nu tad pats lūdzu ievēro,, lēmumu,, gaidi nākamo kurš atbilst,, lēmumam,,. Nu vai brauc ar taksi, A vis labāk ej ar kājām, svaigs gais, veselīgi, ievērosi distancēšanos.
 • Vienīgā

  Vienīgā

  Dace.Kā lai nekāpju iekšā autobusā ja man uz darbu jābrauc?nav variantu.loti daudz pensionāru vizinās jau no paša rīta.uz kurieni? Riska grupa labak būtu sedējuši mājās.
  • Nav svarīgi!

   Nav svarīgi!

   Brauc ar riteni johaidi kas ir tik grūti pedāļus pamīt nabadzitu
  • es

   es

   Jā, babuļi gan no rīta, gan vakarā vazājas. Tad vēl neievēro atzīmētās sēdvietas un deguni no maskām izbāzti. Kāpēc neievieš tos ierobežojumus, kas bija pavasarī, ka drīkst braukt tikai noteiktās stundās. Tagad saslimstība tik liela, salīdzinājumā ar pavasari, bet RS nereaģē.
 • Es Pats

  Es Pats

  Tās Babuljas tak caurām dienām braukā tīri tāpat. Jau no agra rīta peras kkir. Pašas sazin kur.. aizņem 40% transporta...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!