Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Kāpēc Preiļu stadionā pēc renovācijas aizliegta nūjošana?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kāpēc Preiļu stadionā pēc renovācijas aizliegta nūjošana?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Roberts.

15 komentāri

15 komentāri

 • Edgars Ozols
 • Preilis.

  Preilis.

  Kaut kāds elementārs jautājums risināms šī portāla sūdzību dēlī? Kas te nav skaidrs kāpēc nedrīkst. Pajautā stadiona administrācijai un viņi tev visu izskaidros. Mans ieteikums- ņem rokās nūjas un vago apkārt pilsētai,un visi jautājumi atrisināti.🏃‍♂️🏃‍♂️👨‍🦯👈
 • Sabīne Grobiņa

  Sabīne Grobiņa

  Tāpec lai ar nūju asajiem galiem nebojā segumu Vai tiešām tik gruti saprast
  • Agris Aboltins

   Agris Aboltins

   Jūs tur ar ko, ar slēpju nūjām to darāt?! Normāli gali ir no gumijas...
 • Linda Kalniņa
 • Gunta Katkevica

  Gunta Katkevica

  Uzdevu šo jautājumu stadiona darbiniekam,kāpēc nedrīkst nūjot ar "zābaciņu" uz nūju galiem,bet viņš teica,ka nezinot,tāds vienkārši ir rīkojums.
 • Armands Nikolajenko
 • Jurec Jurec Inžektors

  Jurec Jurec Inžektors

  Bija jau sižets jau par nūjošanu kas tur nau skaidrs?
 • Arnita Zadvinska
  +12 +12 0

  Arnita Zadvinska

  Kāpēc šo jautājumu nevar uzdot atbildīgajām personām savā pašvaldībā?
  • Jānis Albertiņš

   Jānis Albertiņš

   Un aizdomāties tik tālu, lai saprastu, ka ar nūjām ir iespējams bojāt segumu. Pietiekoši bieži ir redzēts, kā tantas nūjo pa bruģi ar (asajiem) zemei paredzētajiem galiem, vai pa mežu/mīksto segumu ar cietā seguma uzgaļiem.
  • Liga Naglinska

   Liga Naglinska

   Jānis Albertiņš vieglatlēti ar naglenēm arī bojā segumu, un ko tagad, lai skrien basām kājām?
  • roberts
  • Jānis Albertiņš

   Jānis Albertiņš

   Varbūt esmu ko palaidis garām, bet vieglatlēti parasti skrien apavos bez naglām. Futbolisti skrien pa laukumu, kas paredzēts naglām.
  • roberts

   roberts

   Es jautāju Preiļu novada domei un ir arī atbilde.(Pašlaik tiek domāts risinājums lai nūjotājiem drošu un piemērotu vietu treniņiem.Iespējams,ka nūjotājiem pastāvēs iespēja trenēties arī tur,izmantojot nūju uzgaļus,kas nebojā segumu.)Stadiona direktors Edgars Vaivods(Arī gumijas uzgaļi nodilst un tā var sabojāt segumu.Tāpēc jautājums par nūjotājiem drošu treniņu vietu tiek risināts.)Diezgan dīvaini vai nē?Kungi un dāmas ko Jūs darījāt lietas labā visu vasaru un rudeni?Projekts jau gatavs?Droši vien Jums naudas bet domes remontam miljons bija gan?
   • roberts

    roberts

    atvainojiet kļūda.Droši vien Jums nav naudas bet domes remontam miljons bija gan?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!