Sūdzību dēlis: Kāpēc preci nevar apmainīt 14 dienu laikā, kā tas parasti ir ierasts?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

13 komentāri
Kāpēc preci nevar apmainīt 14 dienu laikā, kā tas parasti ir ierasts?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“14.05 iegādājos “Maxima” veikalā Daugavpilī somu, kas maksāja 2,99 eiro. Atnākot uz mājām, konstatēju, ka rāvējslēdzējs slikti darbojas, to vispār nevarēja izkustināt no vietas.”

“19.05 atnācu uz veikalu, lai apmainītu preci atpakaļ pret naudu, bet man atteica! Pateica, ka bija jānāk tai pat dienā, kad preci iegādājos – tad es dabūtu naudu atpakaļ.

Bet es ar mazu bērnu jau nevaru katru dienu pie viņiem staigāt. Un es nedzīvoju “Maximai” pāri ceļam, lai momentāni un viegli varētu to izdarīt.

Gribu uzzināt, kāpēc preci nevar apmainīt 14 dienu laikā, kā tas parasti ir ierasts? Kā pārdevēja man pateica – ne visas preces var apmainīt 14 dienu laikā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Līga.