Sūdzību dēlis: Kāpēc pie CSDD ir informatīvs stends ne tikai latviešu, bet arī krievu valodā?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“CSDD pie tehniskās apskates ir informatīvs stends divās valodās. Ir latviešu un krievu. Kāpēc nav angļu vai vācu valodā?”

Kāpēc pie CSDD ir informatīvs stends ne tikai latviešu, bet arī krievu valodā?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Domāju, ka Igaunijā un Lietuvā, kas šāds nebūtu iedomājams!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Uldis.

123 komentāri

123 komentāri

 • Ansarul Haque

  Ansarul Haque

  Steidzams aizdevuma piedāvājums ar zemu procentu likmi 3% PIETEIKTIES TŪLĪT. Uzņēmējdarbības aizdevuma un visu citu saistīto aizdevumu iegūšana CHRIST aizdevuma fondiem ļāva jums segties, jums ir īpašs piedāvājums, mēs jums piedāvājam platformu, kurā jūs varat izmantot aizdevumu ar 3% procentu likmi interesantam laika posmam no 1 līdz 35 gadiem, mēs esam uzticami, uzticības cienīgi un likumīgi. Mēs piedāvājam aizdevumu no vismaz USD 5000 līdz a
  maksimums USD 80 000 000: 00. Ieinteresētajiem klientiem laipni lūdzam nosūtīt mums ziņojumu caur uzņēmuma portālu, lai aizpildītu pieteikuma veidlapu, izmantojot whatsapp: +256756543536 vai e-pastu: [email protected]
 • Janis Berzins

  Janis Berzins

  es iesaku protestet visiem auto īpašniekiem par cela nodokli. par ko maksat to cela nodokli . pasakiet man ludzu. es runaju tikai pa Rīgas ceļiem.
 • Agnese Spetere

  Agnese Spetere

  Lai katrs lasa sev saprotama valoda,tiesam cilveki ir tim debili ka nav pa ko piekasities.Kapec uz lidoostu braucot no Rigas zimes ir angliski nevis latviski?!
 • neo

  neo

  Kaut kas tāds ir tikai joprojām okupētajā Latvijā .Jo korumpētā valdība neko nedara lietas labā ,Kā teikt biznes ir un paliek biznes.un padumjo laiku piekriteji smilkstēdami lec pakaļ
 • Selfijs

  Selfijs

  Tāpēc,ka Latvijā dzīvo daudz krievvalodīgo tautību! Ja būtu angliski, tad neviens nebļautu, ha!
 • Nu re
 • Сергей

  Сергей

  Опять диванный тролль активировался.
 • Bobis

  Bobis

  Rasisti stulbie. Jums nav poh...
  Takā citu problēmu nebūtu. Atradušies pareizie. Nepatīk neskaties. Pajoļi. Man pret krieviem nekas pretī. Viņi pat ir sakarīgāki par dažu labu latvieti bez latviešu valodas prasmēm.
 • Emīlija Anna Lagzdiņa

  Emīlija Anna Lagzdiņa

  Nu un? Daudzās vietās uzraksti ir gan latviešu valodā, gan krievu valodā. Tas jau skaitas normāli. Kāpēc gan CSDD tā nevarētu būt? Protams, dīvaini, ka uzraksta nav arī angļu valodā, jo tomēr...bet nu... Un kur jūs esat redzējuši, ka Latvijā kaut kāds teksts/paziņojums/informācija būtu rakstīta arīdzan vāciski? Es, man liekas esmu redzējusi tikai kādu 1 reizi.
 • Olga

  Olga

  Kur gan pazudis likums par latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu? Kāpēc vajadzēja par to cīnīties un balsot, ja it īpaši pēdējā laikā to neviens neievēro? Sabiedriskajā transportā kladzina krieviski, veikalos arī. Arī pie luksoforiem bija lat un kr. valodā. Daudzās kāpņu telpās par apsaimniekokošanu un miskastes izvešanu paziņojumi latviešu un krievu valodā. Cik ilgi tas tā turpināsies? Ja jau visur tiem nejēgām visu tulkos, tad jau tie tupadrilas nekad neko neiemācīsies.... Lielākā daļa krievu prot latviešu valodu. Visu cieņu viņiem bet ir tā otra krievvalodīgo grupa, kura speciāli nerunā un pat tēlo ka nesaprot. Nesaprot ko nozīmē "trīs centi" vai "uzrādiet e-talonu." ...
  • Emīlija Anna Lagzdiņa

   Emīlija Anna Lagzdiņa

   Sabiedriskās vietās cilvēks ar cilvēku var runāt kāda valodā vēlas. 🙄 Un ar to es domāju draugi ar draugiem, piemēram. Ne jau ar darbiniekiem, kas strādā kādā publiskā vietā, piemēram pārdevējs, apsargs u.c. Klientiem ar darbiniekiem jārunā latviski.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!