Sūdzību dēlis: Kāpēc pārdevēji nevelk sejas maskas?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Biju veikalā Jēkabpilī, bet mani izbrīnīja, ka cilvēki staigā un iepērkas maskās, bet kasieri tās neizmanto!”

Kāpēc pārdevēji nevelk sejas maskas?
PIXABAY

“Kā tas var būt? Vai tiešām viņi ir izņēmums?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Dace.

256 komentāri

256 komentāri

 • Ieva

  Ieva

  Pirms sudzaties, pajautajiet,ka ir tiem cilvēkiem kam visa diena jāpavada maskā strādājot? Es pati strādāju un nesaju masku visu dienu ,un galva griežas,slikta dūša . A tiem kam viņa jāuzvelk un dažām minūtēm vairāk sūdzas ,paņemiet un paši visu dienu nostrādājat nedēļas garumā !
 • Anna

  Anna

  Es nestrādāju veikalā...kāpēc kasieriem vajadzētu maskas ,ja viņi sēž tā kā krātiņā, no visām pusēm aizstikloti.Tie lielie gudrinieki uzvelkat maskas 12 ST. un tad runājiet
 • Raptor26

  Raptor26

  dace CŪKA!RESPECT pārdevējām !Nepiedalos kovidšovā,neklausos propogandā!Ome mājās smejas par jandāliņu.
 • Omis

  Omis

  Nahuj tos uzpurņus likt,mēs jau nekožam .Uzpurņi domāti trakiem suņiem
 • Guntars Baranovs

  Guntars Baranovs

  Sākās Vācijas sindroms. Jo vairāk nosūdzēsi jo labāk
 • Regīna Lokmane
 • Laura Zicmane

  Laura Zicmane

  Viņiem tak stikls priekšā, kpc vajadzīga maska. Stikls tak pasargā. 😂
  • Karīna Rudzīte

   Karīna Rudzīte

   Laura Zicmane Mēs slimnīcā arī strādājam aiz stikla, un jāvelk maskas
  • Laura Zicmane

   Laura Zicmane

   Karīna Rudzīte nu slimnīcà jau viss stingràk kà veikalos.
  • Inese Krasovska

   Inese Krasovska

   Karīna Rudzīte tapec jau taa ir slimniica, nevis veikals :)
 • Esssss

  Esssss

  Tiem kas te čīkst---Jums grūti maskās sēdēt , strādāt?
  Ko teiksiet ,kad paši nevaresiet paelpot , iespējams,cits pat nav aizdomājies kā ir ,kad nav elpas , ka katra ieelpa ir tik grūta , sāpīga.
  Aaa nē Jūs zināt ,Jums tak grūti maskās elpot ir , tad ziniet ,tas pat nav tuvu tam ,kad plauša vairs pati neelpo.
  • imis

   imis

   pohuj,ko teiksi kad tevi notrieks nokritusi lidmašīna?Tāds pats ir ticamība ka saķersi kovidu nevis gripu
 • Oskars Apšvalks

  Oskars Apšvalks

  TO LIEK DARĪT VESELAM CILVĒKAM, JA NĒ DRAUD AR SODU. Aktīvākajā vīrusu izplatības laikā jāpiedomā arī pie roku kustībām. Apzināti ar tām nevajadzētu aizskart sejas masku, acis, degunu un arī seju – jo rokas būs inficētas ar baciļiem, nemanot tie tiks pārnesti uz sejas masku, talak jau, pa augšējiem elpceļiem, kas ir tiešais kanāls, lai tie nokļūtu organismā. 2 Nav pierādījumu, ka sejas maskas cilvēku spētu pasargāt no inficēšanās ar jebkura tipa vīrusu. Tieši pretēji – cilvēki, kas tās valkā, daudz biežāk mēdz pieskarties savai sejai, tādējādi arī palielinot inficēšanās risku. Ja maska tiek nepareizi uzlikta un noņemta un regulāri pirms uzlikšanas un pēc noņemšanas netiek mazgātas rokas. Ja tā netiek izmesta atkritumu tvertnē, tiklīdz kļuvusi mitra vai pēc divu stundu lietošanas. Ja to visu neievēro , maska parveršas par lielisku mikrobu, baciļu,vīrusu perekli un šādu Masku nēsātāji apdraud sevi un citus.
 • Armands Petaks

  Armands Petaks

  Bez tabu, paliek jau par valdības apmaksātu raidījumu?,🤔

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!