Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

23 komentāri
Kāpēc man būtu jāmaksā par teleoperatora “Bite” pakalpojumiem, kurus neizmantoju?

“Sveicināti. Vakar uz e-pastu atnāca vēstule no teleoperatora “Bite”, kurā tiek informēts par to, ka no 1. jūnija tiek paaugstināta maksa par telefona pakalpojumiem. It kā tiek uzlabots tarifu plāns, kur no 6,50 paaugstina uz 8,50 – būšot iespēja zvanīt uz ārzemēm un lietot internetu ārzemēs.

Man pie viņiem ir 4 numuri, uz ārzemēm nezvanu un internetu ārzemēs arī nelietoju. Kāpēc man būtu jāmaksā par pakalpojumiem, kurus es neizmantoju?

Tāpat arī mani vecāki šos pakalpojumus neizmanto. Pa gadu es viņiem pārmaksāšu 144 eiro par neizmantotiem pakalpojumiem.

Operatoru sazvanīt nav iespējams. Lūdzu palīdziet noskaidrot, kādēļ parādās šādi neizprotami tarifu plāni?!”

Iesūtīja: Salvis

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • *
  +4 +4 0

  *

  Laipni aicināti mūsu pulciņa, pie Tele2 un LMT. Mums jau pirms laiciņa tika prieks maksāt par pakalpojumiem, ko izmanto citi.
  Kā vienmēr Latvija pārcentās, Eiropa pamatoti nolēma likvidēt noziedzīgo viesabonēšanas naudas kāšanu, bet nelika jau visiem maksāt par neko.
  kas traucēja noteikt 2 abonēšanas tarifus : Latvijā dzīvojošajiem un otru tiem biezajiem, kas klejo pa Eiropu. Bet Latvijā sociālais taisnīgums jau tā izpaužas : nabagiem jāsamet centi, lai biezajiem konta apgrozījums būtu bez izdevumiem ! Priekā !
 • Jēkabs
 • Sintija
  +1 +1 0

  Sintija

  Tele 2 jau kàdu laiku atpakalj bez brīdinājuma palielināja maksu un tagad būs tas pats.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl