Sūdzību dēlis: Kāpēc kaut kas tāds jātirgo?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kādēļ kaut kas tāds tiek tirgots vietnē facebook.com?”

Kāpēc kaut kas tāds jātirgo?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vai tas ir pieļaujami? Izskatās jau pēc policistu īstajiem!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Alīna.

7 komentāri

7 komentāri

 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Kas tāds ir jātirgo tāpēc, lai visādām šīm Alīnām varētu saslēgt kopā rokas, lai viņas nevarētu vairs uzrakstīt šādas debilās sūdzības BezTabu.
 • Lohhiem
 • Biskvīts Aleksejs
 • sene

  sene

  tad jau vecos policijas auto ar nevar tirgot, ka ari zekjes DDDDDDDDDDDDD
 • Rūdolfs Petrovskis
 • Un Kapēc ne?
 • Interesanti!
  +11 +11 0

  Interesanti!

  Vai raksta autors zināja, ka "policijas īstos" rokudzelžus policija neražo, bet arī pērk no tirgotājiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!