Sūdzību dēlis: Kāpēc Jelgavas pašvaldībā ir tik mazs vienreizējais bērna piedzimšanas pabalsts?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlētos zināt, kāpēc Jelgavas pilsētas pašvaldībā ir tik mazs vienreizējais bērna piedzimšanas pabalsts – 72 eiro!”

Kāpēc Jelgavas pašvaldībā ir tik mazs vienreizējais bērna piedzimšanas pabalsts?
PIXABAY

“Daudzās mazākās un finansiāli nabadzīgākās pašvaldībās tas ir 100 un pat 200 eiro. Vai tiešām Jelgava nevar atbalstīt vecākus vairāk?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Jelgavas iedzīvotāja.

40 komentāri

40 komentāri

 • Hmm
 • Madara Zariņa
 • Sianda Vite

  Sianda Vite

  Lai berninu gribetu bet visas valstis maksa kapec latvija ne
 • Valdis
 • Arta Apše

  Arta Apše

  Dzemdē lai būtu nauda vai tāpēc, ka bērniņu grib ? 🤦‍♀️
 • Stepanova Ilona
 • Jānis Odziņš

  Jānis Odziņš

  Kārtējā ģimene kas negrib strādāt bet gaida tik ar istieptu roku pabalstus🤬🤬🤬
  • Emils Cimoska

   Emils Cimoska

   Nevis odziņš bet Žmodziņš !! tev pašam ir bērni ? Jeb esi ierāviņa komandā ?
  • Jānis Odziņš

   Jānis Odziņš

   Emils Cimoska jā ir berni un labi zinu cik vajag berniem. Bet es nekad neesmu atbalstijis un neatbalstišu šos idiotus kas tikai domā par pabalstiem.
 • Linette Linette
  • Linda Karčevska

   Linda Karčevska

   Linette Linette haha 😂 tas ir vienreizējs pabalsts visiem Latvijā dzimušajiem mazuļiem. Piedzimšanas pabalsts. Nevis Dobeles īpašais pabalsts
  • Linda Karčevska

   Linda Karčevska

   Linette Linette Dobelē bērna piedzimšanas pabalsts ir 100 eiro.
 • Zane Pole
 • Kristīne Grundmane

  Kristīne Grundmane

  Nu ziniet, kāpēc Jūs vispār dzemdējāt? Lai naudu saņemtu? Par to ir jādomā stipri pirms plānošanas, vai spēsiet paši uzturēt, izskolot, izlolot mazo brīnumu. Mums Kuldīgā nav naudiņas par piedzimšanu vispār, simboliski ir sudraba karotīte. Es priecājos par šo dāvaniņu, nevis gaidu vēl papildus naudu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!