Sūdzību dēlis: Kāpēc jāmaksā par piespraudi valsts karoga krāsā?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kādēļ Aizputes “Maxima” veikalā par valsts karoga krāsas lentīšu piespraudītēm jāmaksā 15 centi?”

Kāpēc jāmaksā par piespraudi valsts karoga krāsā?

“Visur citur tās ir bez maksas, un arī tiek reklamēts, ka var paņemt bez maksas!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Edīte.

25 komentāri

25 komentāri

 • Kristine Uzkurele
 • Ivars Sostaks

  Ivars Sostaks

  Tak vienreiz noperc un nemet ara. lieto vairakus gadus. Ir bijusi gadi kad ari pa brivu dalija pirms lapu gajiena. Un Jus domajat, ka karogi pie kam un privatmajam ir par brivu?
 • Inara Timbare

  Inara Timbare

  Neņemtu pat par velti!-.kur nu vēl pirkt! / ja kādam nav naudas kur likt, atdodiet man!/...
 • Artūrs Sniedzītis

  Artūrs Sniedzītis

  Nu jau atrasts pa ko rādīt, pa nieka 49 centiem
 • Pirktspēja

  Pirktspēja

  :))))))))))))))))))))))))))))) Pa vidu ir Kurrata? Nē. Kurratam ir virs 75%. Pa vidu var būt kāds iemaldījies žīds, ha,ha,ha!
 • Pirktspēja

  Pirktspēja

  Okupantu baznīckarogs. "Pilsoņu karš" jeb latvietis pret latvieti. Patīk, vai ne? Latvju, lettu (līvu) karogs ir zili - balti - zaļš. Lību: zaļi - balti - zils. Lībi var būt līvi tikai līdz 49%. Tāpat, kā pārējie. :))) Latvietis sākas no 50% ar "astīti" uz augšu.
 • Linda Kalniņa

  Linda Kalniņa

  Sūdzību autors varētu uz nākamo gadu saražot šīs lentītes un dalīt
 • Žanis Mikalausks
 • Kase

  Kase

  Lai maksā cirvji kam patriotisms izpaužas baltā galdautā ietīties un apsieties ar karoga krāsas lentu.
 • Inga Feldmane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!