Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

68 komentāri
Kāpēc jāmaksā par elektrību, ja to vispār neizmanto? Turklāt maksa no jaunā gada pieaugusi…
LETA

”Labdien! Man rodas jautājums par ”Latvenergo” vai ”Elektrum”. Īsti nezinu, pie kuras kompānijas vērsties,” raksta “Bez Tabu” skatītājs Pēteris.

”Gadu atpakaļ noslēdzu līgumu ar ”Elektrum”, kuri man pieslēdza elektrību, un par pieslēgumu piestādīja summu 30 eiro apmaksai [pieslēgums ”Elektroenerģija ELEKTRUM UNIVERSĀLAIS maksa pēc patērētā – red.],” stāsta Pēteris, ”tā kā es nedzīvoju Latvijā un neuzturos šajā dzīvoklī, elektrību neizmantoju jau kopš pagājušā gada, bet man tik un tā ir jāmaksā mēneša maksājums par elektrības pieslēgumu – tā saucamā maksa par pieslēguma nodrošināšanu. Mēneša maksa – 1,50 eiro. Šobrīd, sākoties jaunajam gadam, rēķins nāk jau 2,50 eiro, kurā iekļauts viens eiro par jaudas obligātā iepirkuma komponenti par pieslēgumu.”

”Jautājums! Vai viņiem ir tiesības pievienot kaut kādas mistiskas norēķinu summas, par kurām nav ne jausmas, vai ir par tām jāmaksā vispār, ja es jau gadu neesmu izmantojis nevienu kilovatu elektrības, bet jāmaksā šā vai tā par to!” vaicā Pēteris.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Ignats Gogolis
  +22 +22 0

  Ignats Gogolis

  Jasak dzivot ka agrak. Bez elektribas. Vadus nododam metalos un skaititaju nosutam pa pastu Lattvenero
 • Zane
  +22 +20 -2

  Zane

  ''Publiskais tirgotājs iepērk elektroenerģiju no videi draudzīgiem elektroenerģijas ražotājiem un veic garantētos maksājumus par elektrostacijās uzstādīto jaudu.''Jā,mēs redzējām TV,cik tie videi ir draudzīgi-klajā laukā,kurā bija jābūt tai stacijai,svilpo vējš,bet '' publiskais tirgotājs iepērk elektroenerģiju''no zila gaisa un to apmaksā tādi Pēteri.Forši izdomāts!
 • Zita Gita
  +18 +17 -1

  Zita Gita

  Varbūt tomēr negodigos uzņēmējus, kuri sanemuši licenzes un bagātos oligarhus nesponsoresim.Valsts pati var saražot elektroenegiju.Nevajag valdibai pietuvinatos mahinatorus atbalstit un cilvekus aplaupīt. ..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl