Sūdzību dēlis: Kāpēc ir šādas reklāmas, kas aicina skolēnus pirkt alkoholu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai tiešām ar šo reklāmu viss ir kārtībā?”

Kāpēc ir šādas reklāmas, kas aicina skolēnus pirkt alkoholu?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Taisnība, 1. septembris patiešām tūlīt ir klāt, bet šaubos, ka tam būtu kāds sakars ar alkoholisko dzērienu atlaidēm veikalā,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ilona.

18 komentāri

1 komentārs

 • Oskars Stiens

  Oskars Stiens

  Doma rimi ir stulbi, tāpat, visi rīt pielies muti sīkie
 • Oskars Stiens

  Oskars Stiens

  Doma rimi ir stulbi, tāpat, visi rīt pielies muti sīkie
 • Aivars Golubevs

  Aivars Golubevs

  Katru reizi brīnos par šīm sūdzībām un domāju, vai tiešām tik stulbi cilvēki eksistē, un ar katru nākamo sūdzību pierādās, ka var būt pat vēl stulbāki... Var būt Ilonai derētu vēl reiz skolā pamācīties, teiksim tā, sākot ar 1. klasīti.
  • Roberts Zevalds

   Roberts Zevalds

   Aivars Golubevs man vislabaak patikaas taa suudziiba par nepareizi iepakoto sieru maximaa 😂
 • Kristīne Kļaviņa
 • Emils Cimoska
 • Vasja

  Vasja

  Cik stulbam bija jābūt lai šito jautājumu vispār aktualizētu . Mākslas darba autors tagad brucina rokas par izdevušos joku. Nu jāāāa smags gadījums......
 • Kristaps Hermanis

  Kristaps Hermanis

  Tas tak fake, kads izgriezis no cita zurnala lapu un pielicis uz ksenukai. Kadam var draudet normalas ziepes par neslavas celsanu.
 • Inese Paegle
 • Agrita Agija Lapiņa

  Agrita Agija Lapiņa

  Tas jau vairāk vecākiem, lai nosvinētu! 😁😁😁
 • Alda Zarecka

  Alda Zarecka

  Cilvēki,vai jūs arī karikatūras uztverat burtiski???Feiku jokus no reālās dzīves neatšķiriet???Ja tā,tad ar jums ir bēdīgi...😎