Sūdzību dēlis: Kāpēc imunitātes stiprinošam pulverītim ir klāt palmu eļļa?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kāpēc imunitātes stiprinošam pulverītim ir klāt palmu eļļa?”

Kāpēc imunitātes stiprinošam pulverītim ir klāt palmu eļļa?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
21 komentārs

21 komentārs

 • Inta Inta
 • Irena Arce
 • Juris Kante
 • Tatjana Petrago

  Tatjana Petrago

  Lai, lietojot šīs zāles, ar laiku tu kļusti tik stiprs un stalts kā palma! 🙂...🌴
 • Daina Pužule
 • Ivars Stivriņš

  Ivars Stivriņš

  Puikas un meitenes! Elementāri! Nobalansētas zāles! Visu ko izdara labu, tikpat nodara ļauna... :)
 • Ainars Krūmiņš
 • Arija Cerpa

  Arija Cerpa

  Tapec nevajag pavilkties uz farmacijas biznesa reklamàm un pirkt tos dranķus -indes. ........
 • Jautrite Krumina

  Jautrite Krumina

  Palmu eļļa klāt lai var bez nervu sabrukuma uzkāpt palma
 • Ilze Silina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!