Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Iecava ir klusa un skaista vieta. Novadā dzīvo vairāk kā 9000 iedzīvotāju. Pašā Iecavā ir divi bērnudārzi, rindas uz tiem ir, tātad par bērnu trūkumu sūdzēties nevar!

Kāpēc Iecavā dzīvojošajiem bērniem nav vispār nekā, pat elementāras šūpoles vai smilšu kaste?!

Tikai tāda problēma, kas mani ļoti interesē – 2 KĀPĒC IECAVĀ IR TIKAI 1 BĒRNU LAUKUMIŅŠ un tas pats, atvainojiet, sūdīgs?!!!

Vienmēr netīrs, konstrukcijas nedrošas (šūpoles vienmēr saplēstas, skabargas pirkstos saraut elementāri).

Laukumiņā ir tikai 2 šūpoles, tās pašas nu galīgi nepiemērotas mazākajiem bērniņiem! Piebildīšu, ka laukumiņš atrodas pie Domes ēkas, vai tad tiešām nevar sakopt arī to, nevis tikai Domes priekšu?!

Kāpēc “Dartijā” dzīvojošajiem bērniem nav VISPĀR NEKĀ PAT ELEMENTĀRAS ŠŪPOLES VAI SMILŠU KASTE?!!!

Pilns ar daudzdzīvokļu mājām, un tik daudz bērnu, bet priekš viņiem nekā! Vienas mājas iedzīvotāji priekš saviem bērniem ir par saviem līdzekļiem uztaisījuši vismaz normālu smilšu kasti, bet tur jau visi nevar.

Es maksāju nodokļus, bet maniem bērniem šeit pat nav normālas vietas, kur pašūpoties!!! Vai tas ir normāli, ka tik lielā novadā ir tikai 1 normāls bērnu laukumiņš?”

Iesūtīja: Ilze

23 komentāri

23 komentāri

 • Elita

  Elita

  Es domaju vajadzetu uztaisit tadu laukuminu kas piemerot gan pasiem mazakajiem gan lielakiem berniem.man ir divi mazi berni.pagajuso gadu vel varejam aiziet uz domes laukuminu.bet sogad lat kaju negribam tur spert.lielie piesplaudijusi visu ar semkam.nu pretigi.tas segums bija labs,bet diemzel atri nolietojas.tapat bernus nevareja laist ar plikam kajam jauniesi stikla pudeles skaida pat zale.tapat nedaudz lielaki berni uz tam atrakcijam splaudas un lamajas.tiesam pretigi.butu vajadzegas ari tas zidainu supoles.
 • Liene
 • !!!!

  !!!!

  atļaušos aizskart tēmu, ka kameras kuras uzstādīja estrādē NEKAM NEVAJADZĪGAS PILNĪBĀ!!!!!!!! redzu kaut kādus sīkos, kas dzer šņabi, ''džonu'', pīpē un spļaudās ar saulespuķu sēklām! pretīgi! un Iecavā jauniešiem vispār nav ko darīt. nopietni. vecuma grupās no 15-17 vai pat 18 gadiem var tikai stulbi staigāt apkārt un neko nedarīt. pat parkā uz soliņa nav omulīgi apsēsties, jo citi sēž uz tās vietas kur atspiež muguru. es tiešām, esmu ļoti dusmīga par to, ka te tiešām nav ko darīt jauniešiem!!!! bērniem arī laukumiņš ''semku'' drazās un viss pretīgs, apzīmēts!!!!!!!!!
 • ???

  ???

  ''dartijā'' pirms gadiem 4 vai 3 bija bērnu laukumiņš, tika nojaukts, vāca parakstus jaunam, bet vai uzcēla? NĒ! ''darijas'' bērniem ir jājiet uz otru Iecavas galu, lai pašūpotos?????? vai tiešām, sešus gadus vecam bērnam ir jājiet ellē ratā. pie domes laukumiņa REGULĀRI ir cilvēku vecuma grupās no 13-17 gadiem, kas bļauj lamuvārdus, citreiz vēlākās naktīs par dzer alkoholu. Atvainojos, bet neviens vecāks negribēs, lai sešgadnieks vai septiņgadnieks iet uz centru samācās drausmīgus lamuvārdus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Nu nu

  Nu nu

  Nu kur var muldēt! Nesen to pie domes atjaunoja,uzlika jaunu segumu un atrakcijas.. kas vainīgs,ka šūpoles vienmēr saplēstas , tikai jau paši bērni,kuri plēš mammu klātbūtnē un arī vieni palaisti..nu citiem vairs nav.. to laukumu pie deviņniecēm âtri salauza.. internets saka ,ka par domes projektu naudu katra māja ,pieliekot nedaudz sava darba,var laukumus pie mājas sataisīt.. un daudzas tā ir izdarījušas..vajag paskatīties,kas apkārt notiek.. un ne tikai pa logu..
  • Nune

   Nune

   Kad atjaunoja? Biju laukumā 3 nedeļas atpakaļ, nekā atjautnota neredzeju ,segums kā žurku nograusts , laukums netīrs , slidkalniņš noplucis ,trepes pa kurām berns kap augšā baisā stavoklī,pats šļūcamais aprūsējis vietām, karuselim normāla lufte ,un skabargas pilna pakaļa. Laternas izsistas. Smilškaste pēc skata ok ,bernu gan iekšā nelaidu jo spriežot pēc izsmēķu daudzuma tur pabijuši vietejie alkani. Un tas vis domei pie deguna.
  • Aiva

   Aiva

   Jūs laikam sen neesat bijis tajā laukumiņā! Tas laukumiņš ir maigi izsakoties drausmīgs! Visas atrakcijas novecojušās, krāsa nolupusi, saplākšņi sadrupuši, atskabargas lien ārā.. Protams, ka bērni lauž, ar laiku nolietojas.. Protams, ka iedzīvotāji paši var izrādīt iniciatīvu un sataisīt laukumiņus.. Bet jebkura sevis cienoša pašvaldība var uztaisīt vismaz vienu lielāku laukumiņu, kur būtu piemērotas atrakcijas gan pašiem mazākajiem, gan lielākiem bērniem, jo tie lielie parasti izmanto mazo atrakcijas un tāpēc arī tik ātri tās nolietojas.
  • apsaubu

   apsaubu

   Kad Jūs pēdējo reizi bijāt laukumiņā pie domes? Visiem rotaļu laukuma objektiem redzamas laika apstākļu radītas un no biežas lietošanas izveidojušies bijājumi. Krāsa nolupusi, viss apbružāts. Pie mašīnas uz atsperes, piemēram, dziļa bedre. Ap karuseli tas pats.
 • Kristīne

  Kristīne

  Tajā vienīgajā ,saucamajā domes laukumiņā ir pat bīstamas tās atrakcijas . Aizpagājušo vasaru māsas dēls zodu uz balansa šūpolēm pāršķēla . Nejav neuzmanības dēļ,bet tādēļ ,ka rokturi nolauzti un nav pie kā turēties . Bērnam šuves lika . Un otras šūpoles !! Kādu dienu aizlidos 100 punkti .
  • nnn

   nnn

   nevar nepiekrist! šūpoles, ja augstāk pašūposies aizlidos pa gaisu :@
 • Daiga Dāvidniece

  Daiga Dāvidniece

  Atbrauc pie mums tad redzēsi ka ir ka berniem nau kur spēlēties..😒
 • Elizabete Siemaskevica
 • Kaspars Laukis
 • Madara

  Madara

  Es iesūtīju vēstuli fb pirms deputātu balsojuma, man atbildēja, ka viņi par to padomāšot (jauniem bērnu laukumiem)! Situācija ir bēdīga, jo tiešām ar bērniem aiziet nav kur. Kaut kā visiem kopā Iecavas dome ir jāiekustina attiecībā par šo bērnu laukumiņu tēmu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!