Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

23 komentāri
Kāpēc Iecavā dzīvojošajiem bērniem nav vispār nekā, pat elementāras šūpoles vai smilšu kaste?!

“Labdien! Iecava ir klusa un skaista vieta. Novadā dzīvo vairāk kā 9000 iedzīvotāju. Pašā Iecavā ir divi bērnudārzi, rindas uz tiem ir, tātad par bērnu trūkumu sūdzēties nevar!

Tikai tāda problēma, kas mani ļoti interesē – 2 KĀPĒC IECAVĀ IR TIKAI 1 BĒRNU LAUKUMIŅŠ un tas pats, atvainojiet, sūdīgs?!!!

Vienmēr netīrs, konstrukcijas nedrošas (šūpoles vienmēr saplēstas, skabargas pirkstos saraut elementāri).

Laukumiņā ir tikai 2 šūpoles, tās pašas nu galīgi nepiemērotas mazākajiem bērniņiem! Piebildīšu, ka laukumiņš atrodas pie Domes ēkas, vai tad tiešām nevar sakopt arī to, nevis tikai Domes priekšu?!

Kāpēc “Dartijā” dzīvojošajiem bērniem nav VISPĀR NEKĀ PAT ELEMENTĀRAS ŠŪPOLES VAI SMILŠU KASTE?!!!

Pilns ar daudzdzīvokļu mājām, un tik daudz bērnu, bet priekš viņiem nekā! Vienas mājas iedzīvotāji priekš saviem bērniem ir par saviem līdzekļiem uztaisījuši vismaz normālu smilšu kasti, bet tur jau visi nevar.

Es maksāju nodokļus, bet maniem bērniem šeit pat nav normālas vietas, kur pašūpoties!!! Vai tas ir normāli, ka tik lielā novadā ir tikai 1 normāls bērnu laukumiņš?”

Iesūtīja: Ilze

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Zelda
  +8 +7 -1

  Zelda

  Bija jau tur arī jauns koka laukumiņš...Tikai visu vietējie ātri izdemolēja...Iecavā vispār nemāk daudz ko novērtēt, ātri viss tiek apzīmēts un salauzts...Tā kā daudz kur esam paši vainīgi, ka nemākam saudzēt, to, kas mums ir...
 • Nu nu
  +7 +5 -2

  Nu nu

  Nu kur var muldēt! Nesen to pie domes atjaunoja,uzlika jaunu segumu un atrakcijas.. kas vainīgs,ka šūpoles vienmēr saplēstas , tikai jau paši bērni,kuri plēš mammu klātbūtnē un arī vieni palaisti..nu citiem vairs nav.. to laukumu pie deviņniecēm âtri salauza.. internets saka ,ka par domes projektu naudu katra māja ,pieliekot nedaudz sava darba,var laukumus pie mājas sataisīt.. un daudzas tā ir izdarījušas..vajag paskatīties,kas apkārt notiek.. un ne tikai pa logu..
 • nnn
  +1 +1 0

  nnn

  nevar nepiekrist! šūpoles, ja augstāk pašūposies aizlidos pa gaisu :@

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl