Sūdzību dēlis: Kāpēc dažas zāles sapako pa 28 tabletēm, nevis 30, lai pietiktu visam mēnesim?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

26 komentāri
Kāpēc dažas zāles sapako pa 28 tabletēm, nevis 30, lai pietiktu visam mēnesim?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Esmu 2. grupas invalīds un lietoju medikamentus ikdienā, kuri būs jālieto visu mūžu. Man radies šāds jautājums. Kādēļ ir zāles, kas ir sapakotas pa 28 tabletēm, nevis pa 30, kā ārsts norāda visam mēnesim?”

“Piemēram, zāles asinsspiedienam Nebilet Plus 5mg/12,5mg. Vai tur, kur ražo šīs zāles, visu laiku ir februāra mēnesis? Vai arī tas ir bizness firmai.

Ir daudz medikamentu, kas ir iepakoti pa 30 tabletēm, bet arī ir daudzi, kas pa 28 tabletēm. Kāds tam visam izskaidrojums? Dakteris izraksta mēnesim zāles, bet tur tikai 28 tabletes un mēnesim nesanāk, ja vien tas nav februāra mēnesis,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Vitauts.