Sūdzību dēlis: Kāpēc autobusos pie e-talonu aparāta nevar uzstādīt dezinfekcijas līdzekļus?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Valdībā māk likt ierobežojumus, bet kāpēc katrā autobusā, pie katra e-talona aparāta nevar uzstādīt dezinfekcijas līdzekļus?”

Kāpēc autobusos pie e-talonu aparāta nevar uzstādīt dezinfekcijas līdzekļus?
LETA

“Vai vismaz katrā galapunktā dezinficēt autobusu, jo baterijas uz virsmās paliek pat ilgāk nekā 24 stundas?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Amanda.

17 komentāri

17 komentāri

 • Toms Markovs

  Toms Markovs

  Būtu jauki dzirdēt citu viedokli par covid no bez tabu.. Domāju tas šobrīd ir nedaudz aktuālāk.
 • Fungicīds

  Fungicīds

  Ļauno covid izraisa vīruss nevis baktērijas (ne arī baterijas), protozoji, plakantārpi vai sēnītes.
  Tad par ko bija sūdzība?
 • Arč.

  Arč.

  Kādas baterijas?
  E-talons ir bezkontakta, priekš kam dezinfekcijas līdzekli?
  Bez tam, dezinfekcijas līdzeklis, manuprāt, būtu pieskaitāms pie individuālās aizsardzības, kam vajag, tas pērk un staipa līdzi. 100ml vai 500ml, taa pēc paša ieskatiem. Viss nav jāpasniedz uz paplātes, ja Amandu kaut kas uztrauc, tad Amanda pati par sevi parūpējas.
 • Benga Madara
 • Ro

  Ro

  Lai Amanda padomā ar galvu kā jutīsiea autobusa vadītājs visu laiku ostot etilspirtu. Un cik tālu viņa aizbrauks, kad vadītājs to būs saostījies. Līdz tuvākam stabam. Protams nedod Dievs.
  • spriidiic

   spriidiic

   Tak nē . Neeksistējošai epidēmijai dezinfekcija ir bez jēgas . Var notikt , superīgās idejas realizācija . Atkal mio , iepirkt , uzstādīt . Slimo nav , tikai ,,konstatētie,, .
 • Ketija Liepa
  • Ilona Strautniece

   Ilona Strautniece

   Ketija Liepa un maskas bika maksājušas 0.05-0.08 €..... un tagad? 😏
 • Gints Mileris

  Gints Mileris

  Vienigais ko vajag lai šoferīšiem maskas javwlka nejau viņi ir izņēmumi
 • Alvis Siliņš
 • Valentīna Vizule
 • Kaspars Kreilis

  Kaspars Kreilis

  Tad e-talona cena izmainītos, teiksim, līdz eur 2,5 😀
  Tā taču pie mums viss notiek.
  Rīgas satiksme, lūk jums gatavs biznesa plāns 😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!