Sūdzību dēlis: Kāpēc astoņos vakarā jārāda reklāma par piena sēnīti?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Piektdienas vakars, skatos televizoru, meitiņa, seši gadi, blakus spēlējas, sākās reklāmas, vienā no tām sāk stāstīt par “piena sēnīti”, kā uzveikt utt.”

Kāpēc astoņos vakarā jārāda reklāma par piena sēnīti?
PIXABAY

“Protams, manai meitai radās jautājums: vai man arī ir “piena sēnīte”? Es samulsu, palika diezgan neērti.

Vai tas ir normāli, ka šajā laikā (~20.00) rāda šādas reklāmas kas ir pietiekami intīmas? Šajā vecumā bērni to apspriež savā starpā, bērnudārzā. Un ja vēl izlems pajautāt audzinātājai? Tad vispār kauns!

Vai nevar šāda veida reklāmas rādīt pēc plkst. 23.00?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Lelde.

70 komentāri

70 komentāri

 • Zeidaks

  Zeidaks

  Kā ar šādu briesmīgu kaunu vispār izdevās bērnu uztaisīt?
 • Okols

  Okols

  tāda ir tā indigo paaudze kas nav marta zīlīti lasījusi - iesprauda stārķis un dzemdību namā no kāposta izlupīja mazuli, nezin kā bērnam pateikt ka kājstarpe jāmazgā lai nesmird.
 • Inguss Brikmanis
 • Rigonda Kapkalne

  Rigonda Kapkalne

  Traki, ka sabiedrībā dzīvo tik tumsonīgi cilvēciņi, kuri nespēj savai atvasei izstāstīt, ka piena sēnīte ir saslimšana, līdzīgi, kā piemēram “aukstuma pumpa”, kura mēdz uzmesties pie zemākas imunitātes, vai hormonālām izmaiņām. 🙄
  • Māris Ankevics

   Māris Ankevics

   Rigonda Kapkalne Tieši tā jārunā ar jauno paaudzi... 😊
  • Nadīna Zeltiņa

   Nadīna Zeltiņa

   Rigonda Kapkalne Māris Ankevics vai ne, pēc tam mierīgāk gulēs kad izaugs uzzinās precīzāk. Visam savs laiks.
   Vecākiem nevajadzētu savām atvasēm ļaut pavadīt tik daudz laika pie TV un datoriem, telefoniem, planšetēm, kur notiek vienkāršs (nopirkts) ētera laiks. Nekas nosodošs. Jums māmiņām jāsaprot, ka bērni ir jāaudzina jums nevis tehnoloģijām. 👌🏽
 • Peteris Grava
 • Sanda Krugļikov

  Sanda Krugļikov

  Man vairāk fascinēja reklāma "Smaržo, kā vīrietis -> vīrietī."
 • Vivita Luse
 • Māris Ankevics

  Māris Ankevics

  Man puikam bija jautājumi par siev. spārniņiem? Un kāpēc nav tas zilais šķidrums komplektā😂😂🤔🤔😇
 • Rūdolfs Petrovskis
 • Andris Plits

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!