Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ārā jau 10.00 no rīta un + 25 grādi, bet Krišjāņa Valdemāra iela joprojām tiek apgaismota!”

Kāpēc 10.00 no rīta netiek izslēgts ielas apgaismojums?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Interesanti, kurš par to maksā?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Modris.

7 komentāri

7 komentāri

 • Es
 • Dace Sovas
 • Жанна Волошина

  Жанна Волошина

  Tāpēc kā jo tālāk, jo mazāk atbildīgo strādnieku!
 • Juris Kr

  Juris Kr

  Varam tikai iedomāties cik eiriku šādā veidā tiek nodedzināti. Ja man mēnesī mazā dzivoklī nodeg ap 20€,tad šeit lielās lampas skaitītāju griež uz nebēdu.
 • Vita Daugule
 • Kristīne Kļaviņa
 • Marita Marita Švarcbaha

  Marita Marita Švarcbaha

  Shampeeterii ljoti biezhi deg, privaatmaaju rajonaa :-))) Iedodiet tel, numuru, kur zvaniit.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!