Sūdzību dēlis: Kam jāuztur kārtība/tīrība autobusu pieturās?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Man ir jautājums: kam ir jāuztur kārtība/tīrība autobusu pieturās? Ceļu uzturētājiem vai konkrētajai pašvaldībai?

Kam jāuztur kārtība/tīrība autobusu pieturās?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Cilvēki izmanto autobusu, brauc uz darbu, bet pietura ir nekopta, piemētāta, aizaugusi, un koks nolūzis mētājas uz jumta. Skats nav diez ko patīkams, turklāt atrodas vietā, kur brauc garām mašīnas, un rodas iespaids, ka pagasts ir nekopts. Konkrētā vieta: Variešu pagasts, Krustpils novads,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Zane.

2 komentāri

2 komentāri

  • DeBīls jautājums

    DeBīls jautājums

    Kam jāuztur? Pirmkārt jau pašiem iedzīvotājiem!!! Pieraduši visi visur irst!!! Ibomā!!! Un tik grib, lai visi pēc visiem visu vāc!!! Pašiem jārūpējas par tīrību un kārtību!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!