Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

27 komentāri
Kaimiņu kaķis piekakā kāpņu telpu un guļ uz zīdaiņu ratiem!
Zane Bitere / LETA

“Labdien! Situācija tāda, ka dzīvoju daudzdzīvokļu nama ceturtajā stāvā, un man ir divu mēnešu vecs mazulis, kam, protams, ir arī ratiņi! Ratiņus, loģiski, atstāju kāpņu telpā pie pastkastītēm, jo nest uz ceturto stāvu nebūtu reāli, kā arī mājās ratiem vietas nav!

Mums kāpņu telpā ir divas ratiņu telpas, viena ir pārdota kaimiņiem, kur tagad viņiem ir izveidota istaba klāt viņu dzīvoklim, otrā telpā man vietas arī neesot, jo esot pilns – tā teica mājas pārvaldnieks!

Tātad tas nozīmē, ka gribot, negribot man ratiņi ir jāatstāj pie pastkastītēm!

Šodien devos lejā un sajutu kāpņu telpā kaku smaku! Paskatījos apkārt, un jā, kaķa kakas pie kāpņu telpas durvīm, super! Smaka vienkārši lieliska!

Aši pētu ratus un konstatēju, ka kaķis ir gulējis uz mūsu ratiņiem, viss ar spalvām! Man tas galīgi neapmierina. Zvanīju mājas pārvaldniekam, pasūdzējos par notikušo, uz ko man viņš atbildēja, ka paši vainīgi, jautāju kāda sakarā es esmu vainīga?

Viņš atbildēja, ka pašiem jāvaktē kaķis! Ko? Kāpēc man ir jāvaktē svešs kaķis, ko man darīt? Nolikt krēsliņu pie pastkastītēm un ar zīdaini cauru dienu sēdēt un vaktēt kaimiņienes kaķi?

Respektīvi, tā es saprotu, ka viņš tā to domā, ja jau man tā pateica! Par kaku smaku pateica: lai smird!

P.S. Saruna man ir ierakstīta!”

Iesūtīja: Linda

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Лера Цируле
  +18 +16 -2

  Лера Цируле

  Un tad kad ratus nozags, atkal visa pasaule būs vainīga, ratus jātur mājas.
 • Elina Keiva
  +14 +13 -1

  Elina Keiva

  Es ar nodomaju, ratiem jastav majas. Bet sasmejos sudziba par rižiku 😂 vai tiesam LV tas ka hobijis čīkstēt un pīkstēt par VISU ?
 • Лера Цируле
  +16 +12 -4

  Лера Цируле

  Jap, te jau drīz par to ka kaimiņš skaļi pirž savā tualete, sūdzēsies.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl