Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri

“Bez Tabu” skatītāja Elīna atsūtījusi video. Sieviete ir neizpratnē, kā tā var rīkoties un kur šādā gadījumā vērsties.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • bedriks
  +3 +3 0

  bedriks

  Ja redzams,ka uz balkona ir cilvēks,kāpēc būtu jāsauc policija? Tātad ir, kas tur notiekošo kontrolē.Ja ilgstoši tur neviens nebūtu,jā tas būtu jādara.Cilvēkiem pasūdzēties un izsaukt policiju,tas ir kā hobijs,vai labākais veids,kā kadam,kurš ne visai patīk, sariebt.Ja palasa mazpilsētu vietējos laikrakstos un visticamāk,tā notiek arī visur citur,tiek zvanīts,ja pieaudzis dēls nav stundu mājās,tiek zvanīts,ka sieva neved laukā suni,bet pats to izdarīt nevar, un tādus absurdus izsaukumus varētu saukt bez gala.Bet tā tiek tērēta nodokļu maksātāju nauda.
 • pēteris
  +3 +2 -1

  pēteris

  Uztraukties varētu,ja tur nebūtu neviens cilvēka,bet redzams,ka cilvēks to visu kontrolē.Iespējams,ka mangalā iedegtas ogles un sākumā liesma lielāka.Un te nav nekāds sakars redzamajā ar ugunskura dedzināšanu.Varbūt Elīnai pastaigāt pa visu Rīgu un piefiksēt ko citi dara,kas viņai liekas ne tā? Vai viņai vispār ir tiesības filmēt cilvēku savā īpašumā un likt to mēdijos?
 • ....
  0 0 0

  ....

  Kāds iet mājās? Jāsauc policija... uz balkona nedrīkst grillēt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl