Sūdzību dēlis: Kafejnīcas personāls runā angļu valodā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

19 komentāri
Kafejnīcas personāls runā angļu valodā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Esmu šokēta par “Delisnack Briāna” apkalpošanu, precīzāk, par Latvijas likumā noteiktās valsts valodas lietošanu.”

“Nepietiek ar to, ka viņi nejūtas vainīgi klienta priekšā par to, ka nepiegādā visu pasūtījumu un piegādāto daļu atved aukstu, viņi atklāti vēl pieprasa, ka man ir jārunā populārās valodās, kas, protams, nav latviešu. Kad rakstiski lūdzu paskaidrot, kāpēc telefona sarunā man atbild persona, kura runā angļu valodā, viņu nekaunība mani tiešām pārsteidza, atbildot: “nebija laika ar jums runāt, jo pie letes gaidīja daudz klientu. Maiņā viņš bija vienīgais latvietis, tad jums nācās runāt angliski, kas ir diezgan populāra valoda pasaulē.”

Es, protams, visu saprotu, mums ir demokrātija, Latvijas iedzīvotāji izvairās no minimālās algas, bet vai tiešām uzņēmējs tik nekaunīgi drīkst pārkāpt likumu, neievērojot valsts valodas prasības? Šajā sakarā man rodas jautājums – krievu valodu mēs cenšamies izskaust, bet tajā pašā laikā, mani vai jebkuru citu klientu, cenšas piespiest runāt angļu valodā.

Vai mēs gadījumā nebraucam no viena grāvja otrā? “Delisnack” atbilde pievienotajā ekrānšāviņā. Esmu tiešām šokēta par nekaunību un ņirgāšanos ne tikai par klientiem, bet arī par likumiem!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Sintija.