Sūdzību dēlis: Kāds ir “Rīgas Satiksme” 16. maršruta autobusa maksimālais braukšanas ātrums?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Kāds ir “Rīgas Satiksme” 16. maršruta autobusa maksimālais braukšanas ātrums?

“Labdien! Kāds ir “Rīgas Satiksme” 16. maršruta autobusa maksimālais braukšanas ātrums? Un kāpēc šis maršruts “Rīgas Satiksme” autobuss brauc ārpus Rīgas robežām?

Katru rītu un vakaru mēroju ceļu no mājām uz darbu, līdz ar to sanāk šķērsot daļu no šī autobusa maršruta, t.i. posms no Garkalnes nov. Mucinieku pagrieziena līdz Biķernieku ielas aplim (Rimi).

Problēma ir tāda, ka šis 16. autobusa maršruts rada satiksmes traucējumus:

  • Braukšanas ātrums 40-50km/h atļautajos ceļa posmos 70km/h un 90km/h, līdz ar to tas rada automašīnu korķus;
  • Pieturas šajā posmā nav izbūvētas ar attiecīgo pieturas “kabatu”, lai autobuss varētu nobraukt malā no šosejas A4 un P2, līdz ar to veidojas korķi.

Un kāpēc tad šādi “Rīgas Satiksme” autobusu maršruti netiek piedāvāti un organizēti uz citām tuvākajām novadu pilsētām, piem. Silakrogs vai Zaķumuiža?

Iesūtīja: Diāna