Sūdzību dēlis: Kādēļ www.draugiem.lv māna cilvēkus ar dāvanām, kuras nevar saņemt?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
Kādēļ www.draugiem.lv māna cilvēkus ar dāvanām, kuras nevar saņemt?

“2018. gada decembrī interneta portāls draugiem.lv bija izveidojies Adventes kalendāru. Tajā bija dažādas dāvanas, tai skaitā dažādu pasākumu ieejas biļešu atlaides. Šodien, 29.01.2019, vēlējos nopirkt biļeti uz grupas “Los Nens” koncertu ar draugiem.lv piedāvāto atlaižu kodu.”

“Kods it kā vairs nedarbojas, kaut gan vēstulē no draugiem.lv bija minēts, ka kods nedarbosies tikai koncerta dienā, bet koncerts ir 3. martā. “Biļešu paradīze” kasiere arī nemācēja paskaidrot, kādēļ atlaižu kods nedarbojas! Kādēļ tiek mānīti cilvēki?” neizpratnē ir “Bez Tabu” skatītājs Klāvs.

Pēc Klāva sūdzības, portāls www.draugiem.lv sazinājies ar raidījumu Bez Tabu un skaidro, ka patiesi bija radušās problēmas, kuras šobrīd atrisinātas.

Kopā ar koncerta rīkotājiem esam atjaunojuši iespēju iegādāties biļetes ar atlaidi, izmantojot saņemto kodu. Šo informāciju esam nosūtījuši visiem draugiem.lv Adventes kalendāra lietotājiem.